Kluczyk do BMW w iPhone - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

Kluczyk do BMW w iPhone

BMW iPhone kluczyk

BMW zostanie pierwszym producentem samochodów, który umożliwi swoim klientom korzystanie z iPhone’a jako cyfrowego kluczyka do samochodu.

Klucz cyfrowy BMW dla iPhone’a

Klucz cyfrowy BMW dla iPhone’a pozwoli klientom po prostu kliknąć w ekran telefonu, aby otworzyć auto. Następnie wystarczy umieścić iPhone’a w schowku przeznaczonym na smartfona w kokpicie, aby móc uruchomić BMW przyciskiem Start. Klucz jest kompatybilny z zegarkiem Apple Watch.

Tryb dla młodych kierowców

Konfigurację klucza cyfrowego można wykonać za pomocą aplikacji BMW na smartfony. Właściciel samochodu może również udostępniać dostęp maksymalnie 5 osobom.  Aplikacja przewiduje tryb dostępu do samochodu dla młodych kierowców, który ogranicza maksymalną prędkość, moc silnika, maksymalną głośność radia i inne. Zarządzanie dostępem może odbywać się zarówno z wnętrza samochodu, jak i za pośrednictwem portfela Apple. 

BMW iPhone kluczyk

Szeroka dostępność modeli BMW i iPhone’ów

BMW z przyjemnością informuje o dostępności klucza cyfrowego dla iPhone’a w 45 krajach dla szerokiej gamy modeli: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, X5, X6, X7, X5M, X6M i Z4, jeśli zostaną wyprodukowane po 1 lipca 2020 r. Zgodne modele iPhone’a to iPhone XR, iPhone XS lub nowszy oraz Apple Watch Series 5 lub nowszy.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Digital Key 

BMW iPhone kluczyk

Podobne

VW_Puma_1600_GT

Dziki kot z Amazonii- Puma 1600 GT- HISTORIA

Puma to wspaniały i piękny kot, a Puma 1600 GT to rzadka i niespotykana maszyna wprost z Brazylii. Historia brazylijskiej manufaktury rozpoczęła się w niewielkiej miejscowości Matăo około 300 km na północny wschód od Sao Paulo. To tam prawnik i entuzjasta motoryzacji Rino Malzoni na rodzinnej plantacji kawy rozpoczął prace nad projektem auta sportowego. Pragnący ścigać się Rino wykorzystał…

1 komentarz

Comments are closed.