BMW M4 CSL ledwo powstało, a już zostało rozbite - Trends Magazines

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

VW_prenu
BMW_prenu
previous arrow
next arrow

BMW M4 CSL ledwo powstało, a już zostało rozbite

BMW M4 CSL nie zdążyło jeszcze się dobrze wyprodukować, a już zostało rozbite. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie pod siedzibą BMW w Bawarii. 

BMW M4 CSL to limitowana do 1000 egzemplarzy edycja, która powstała w 50. rocznicę urodzin marki BMW M. Na razie produkcja jeszcze trwa, a na świecie istnieje prawdopodobnie tylko jeden egzemplarz, który niedawno gościł również w Polsce. Prawdopodobnie właśnie ten egzemplarz został dziś rozbity nieopodal siedziby BMW w Monachium. 

Jak donosi BMW Blog, na razie niewiele informacji wiadomo na temat samego wypadku. Sądząc po zdjęciu uszkodzenia są bardzo poważne. Urwany został tylny zderzak, kurtyny powietrzne wystrzeliły, a także urwało prawe tylne koło (być może nawet półoś została wyrwana). Siła uderzeniowa musiała więc być bardzo duża. 

Jak wynika ze wstępnych opisów, w zdarzeniu brało też drugie auto, nie jest jednak pewne kto zawinił. Wiadomo natomiast, że w wypadku nikt nie ucierpiał.

To bolesna strata dla BMW jeśli potwierdzi się informacja, że uszkodzeniu uległo auto z numerem 1. 

fot. g80.bimmerpost.com

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Stylowa i dyskretna Bora

VW Bora to przykład sedana, który może się podobać i to nawet bardzo, dzięki czemu obala mit, że w takim nadwoziu ładne jest tylko Subaru Impreza. Następczyni Jetty (na rynku europejskim) to niestety rzadkość na naszych drogach, dlatego tym bardziej cieszy widok tak ładnego egzemplarza. No ale nic nie dzieje się samo i Bora, choć…

BMW kontra lokomotywa! X5 xDrive50 vs. Lxd2

BMW kontra lokomotywa! X5 xDrive50 vs. Lxd2. Mocarne i majestatyczne  X5 xDrive50i i lokomotywa Lxd2. Czy mają równe szansa, a może mają coś wspólnego? Znacznie więcej niż z pozoru mogłoby się wydawać! Wielkości fizyczne bywają trudne do wyobrażenia. Stają się bardziej namacalne, gdy dysponujemy punktami odniesienia. Prędkość? Jej wielkości doświadczamy, kiedy policjant wręcza nam mandat,…