Zegarek AC Schnitzer dla fanów BMW - fajny prezent - Trends Magazines

Zegarek AC Schnitzer dla fanów BMW – fajny prezent

Zegarek AC Schnitzer

Zanim zasiądziesz za kierownicą BMW przygotowanego przez znanego tunera  AC Schnitzera, możesz zacząć od… zegarka.

Zaprenumeruj już dziś. BMW Trends

Bez względu na to, czy kilometry na godzinę, czasy okrążeń w minutach czy przyspieszenie od zera do 100 w sekundach: zależność między prędkością a czasem jest bardzo osobista. To nie tylko  funkcja matematyczna. Być może dlatego wiele osób ma upodobanie do wysokiej jakości zegarków i szybkich pojazdów? Z myślą o nich powstał kwarcowy chronograf AC Schnitzer 5.

Zegarek AC Schnitzer

Ten zegarek, dyskretnie sportowy i elegancki, jest doskonałym towarzyszem na każdą okazję. Czarny płócienny pasek z czerwonymi przeszyciami otula nadgarstek noszącego, podkreślając bardzo sportowy wygląd zegarka. Korpus chronografu wykonany jest z czarnej, pokrytej jonami i anodyzowanej metalowej obudowy. Duży męski zegarek o średnicy 45 mm jest również wodoszczelny (3 atm). W przypadku mechanizmu postawiono na sprawdzoną jakość i wybrano japoński mechanizm SEIKO VD54. Oprócz precyzyjnego pomiaru czasu, zawiera trzy „dodatkowe instrumenty” do liczenia sekund, minut i godzin. Funkcja stop jest kontrolowana przez dwa przyciski umieszczone powyżej i poniżej korony.

Zegarek AC Schnitzer

W eleganckim pudełku zegarek AC Schnitzer Quartz Chronograph 5 nadaje się szczególnie jako ekskluzywny prezent. Może na zbliżające się święta?

Zegarek AC Schnitzer

 

 

Podobne

BMW 750i G11 widok z przodu

BMW ma duży grill? Popatrzcie na to

Jeśli myślicie, że nowe BMW mają przesadnie duże wloty powietrza, zerknijcie na pomysł Chińczyków i ich ultra luksusowy MPV. Oto Voyah Dreamer.  Kojarzycie te karykaturalnie wielkie nerki z nowej Serii 7 lub te z Serii 4, z których tworzono memy? Chińczycy chyba za bardzo potraktowali śmieszne obrazki i kazali swoim projektantom wdrożyć te pomysły w…

Audi tylko dla dorosłych

Zrobiłeś karierę, a Twoja latorośl właśnie opuściła gniazdo. Czy życie znowu będzie przypominać czasy studenckie? Oby nie, bo zasługujesz na lepsze auto. Co powiesz na gustowne Audi A5 Coupé 40 TDI Quattro S Line? Zapraszamy na test. Skrojone jak dobry garnitur Zakupy w Audi to proces, który przypomina zamawianie garnituru na legendarnej ulicy Savile Row…