GarBusy rozpoczęły sezon zlotów 2021! - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

GarBusy rozpoczęły sezon zlotów 2021!

Zlot Garbusów Rycerka 2021

Jak co roku, w połowie marca, na Podbeskidziu organizowany jest od ponad dwudziestu lat „Zimowy Zlot VW GarBusa”. W tym roku miejscem spotkania była Rycerka Górna, a dokładnie Pensjonat „Helenka”.

W Rycerce odbywały się już zloty zimowe, ale przez ostanie lata imprezy odbywały się w innych miejscach na Podbeskidziu. W tegorocznej edycji zlotu, wzięły udział „aż” 4 Garbuski, 1 New Beetle oraz jeden T3 organizatora Witka, reszta uczestników przyjechała zwykłymi samochodami.

Zlot Garbusów Rycerka 2021

Impreza, oczywiście w reżimie sanitarnym, rozpoczęła się od wspólnej posiadówki na świetlicy w pensjonacie. W Sobotę po śniadaniu, większość uczestników udała się na górskie szlaki. Wieczorem odbył się zlotowy kulig, zakończony ogniskiem z kiełbaskami. Po powrocie na teren pensjonatu odbyła się impreza urodzinowa, na której świętowane były urodziny czterech uczestników.

Zlot Garbusów Rycerka 2021

W trakcie imprezy odbyły się różne konkurencje zlotowe takie jak np. odgadywanie części garbuskowych. W niedzielę, po śniadaniu uczestnicy rozjechali się do swoich domków, bogatsi o miłe wspomnienia i dobrze spędzony weekend.

Artur

Fot. autor

Podobne

Ostra dwójka, czyli 300 KM w Golfie II

Poczciwy Volkswagen Golf II generacji nie wzbudza wielkiego zainteresowania na naszych ulicach. Powyższe uwagi nie dotyczą jednak niesamowitej dwójki należącej do Kacpra. Bez cienia wątpliwości produkowany od 1983 roku Golf II nie jest zjawiskowym samochodem. Dwójka nie dorobiła się jeszcze statusu wielbionego klasyka, pozostając w cieniu będącej obiektem kultu pierwszej generacji. O ile zadbana i…

Lamborghini: Firma produkuje maski i osłony do twarzy do walki z COVID-19 – ŚWIAT

Automobili Lamborghini przekształca niektóre działy fabryki samochodów sportowych w Sant'Agata Bolognese na linie produkcyjne masek chirurgicznych i osłon ochronnych z pleksiglasu.  Maski zostaną przekazane do szpitala Sant'Orsola-Malpighi w Bolonii do wykorzystania w walce z pandemią COVID-19, czyli chorobą powodowaną przez koronawirus SARS-CoV-2. Prace nad maskami będą prowadzone przez dział tapicerski, który na codzień produkuje wnętrza,…