Wyciekły zdjęcia BMW 4 - Trends Magazines

Wyciekły zdjęcia BMW 4

BMW_4_NERKI_SPY_KATALOG

Czyżby spekulacje się potwierdziły? Do sieci trafiły zdjęcia stron katalogu nowego BMW 4. Widać na nich przód samochodu w calej okazałości i ogromne nerki.

BMW_4_NERKI_SPY_KATALOG_1

Jutro premiera

Oficjalnie wszystkiego dowiemy się jutro. Mimo to już dziś wszystko wskazuje na to, że BMW zdecydowało się na zmianę języka stylistycznego przodu swoich pojazdów. Nowe BMW otrzyma duże, pionowe nerki. Czy wam też przypominają one zęby bobra? 

BMW_4_NERKI_SPY_KATALOG_1

Gra w kolory

Zdjęcia katalogu pokazują nie tylko przód nowego coupé, ale również paletę kolorystyczną. Wśród nich niestety brakuje jednego z najlepszych kolorów dla sportowego BMW- Estoril Blue. Nas najbardziej zaciekawił odcień Sanremo Green w lewym dolnym rogu palety.


Zobacz więcej

Podobne

Wypadek Richarda Hammonda na torze Poznań. Są zdjęcia

Od kilku dni w polskich mediach przewijają się zdjęcia Jeremiego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May'a, którzy odwiedzili Polskę w związku z nowym odcinkiem "The Grand Tour". Nie obyło się oczywiście bez wypadków, a tradycyjnie jeden zaliczył Hammond.  Ekipa dawnego "Top Gear", a obecnie "The Grand Tour" podróżuje od kilku dni po naszym kraju kręcąc…

Które BMW wygra konkurs? Pomóż nam w decyzji – III etap

Za nami dwa etapy konkursu "Pokaż swoje BMW". Do finału konkursu dostało się 10 zgłoszonych BMW z największą liczbą głosów z II etapu. Które BMW ostatecznie zwycięży? Kto otrzyma nagrody za I, II i III miejsce? Liczymy, że nam pomożecie w tej decyzji. Pod każdym zdjęciem danego BMW dajemy Wam możliwość dodania komentarza, napiszcie dlaczego…