Wyciekły zdjęcia BMW 4 - Trends Magazines

Wyciekły zdjęcia BMW 4

BMW_4_NERKI_SPY_KATALOG

Czyżby spekulacje się potwierdziły? Do sieci trafiły zdjęcia stron katalogu nowego BMW 4. Widać na nich przód samochodu w calej okazałości i ogromne nerki.

BMW_4_NERKI_SPY_KATALOG_1

Jutro premiera

Oficjalnie wszystkiego dowiemy się jutro. Mimo to już dziś wszystko wskazuje na to, że BMW zdecydowało się na zmianę języka stylistycznego przodu swoich pojazdów. Nowe BMW otrzyma duże, pionowe nerki. Czy wam też przypominają one zęby bobra? 

BMW_4_NERKI_SPY_KATALOG_1

Gra w kolory

Zdjęcia katalogu pokazują nie tylko przód nowego coupé, ale również paletę kolorystyczną. Wśród nich niestety brakuje jednego z najlepszych kolorów dla sportowego BMW- Estoril Blue. Nas najbardziej zaciekawił odcień Sanremo Green w lewym dolnym rogu palety.


Zobacz więcej

Podobne

Golf R w kamuflażu

 Mimo mocnego silnika i świetnego układu jezdnego Golf R pozostaje wdzięcznym materiałem do tuningu. Kompakt o osiągach prawdziwie sportowych samochodów aż prosi się o zmiany, które go wyróżnią. Idąc tym tropem amerykańskie przedstawicielstwo stworzyło Gol R Abstract Concept. Karoserię eRki oklejono folią z niezmiennie modnym motywem urban-camo. Inspiracją dla wielobarwnych motywów były graffiti z dzielnicy…