Nerki nowego BMW 4 Coupé - oficjalna premiera samochodu - Trends Magazines

Nerki nowego BMW 4 Coupé – oficjalna premiera samochodu

BMW 4 Coupé 2020 nerki grill

Najgorętsza premiera roku to… nerki nowego BMW 4. Przy okazji premierę będzie miał „cały samochód”, ale najwięcej kontrowersji budzi grill.

Jak duże?

Spekulacje dotyczące nowego wzoru dotyczą rozmiaru kultowych nerek. Jakiś czas temu firma pokazała BMW i4. To auto elektryczne i tym samym nie wymaga potężnego grilla, ze względu na brak chłodnicy silnika. Mimo to pojazd otrzymał bardzo duże wloty. Czy tak samo stanie się z BMW 4? 

BMW 4 Coupé 2020 nerki grill

BMW 4 Coupé

Koncern właśnie opublikował zaciemnione zdjęcie zapowiadające nowy samochód. Widać na nim górną część nerek. Jeżeli mają one mieć zachowane proporcje, to jesteśmy już praktycznie pewni- będą bardzo duże. Potwierdzają to również zdjęcia szpiegowskie, o których pisaliśmy TUTAJ. Oficjalnie dowiemy się 2 Czerwca 2020 podczas premiery. 

BMW 319 nerki grill

Historia nerek

Dla osób, które wyrażają niezadowolenie z powodu rozmiaru grilla w nowych BMW publikujemy zdjęcie roadstera BMW 319 z 1937. Zobaczcie na rozmiar nerek w tym samochodzie. Są ogromne!


Zobacz więcej

Podobne

Walka „bokserska” dwóch kierowców na skrzyżowaniu – VIDEO

Drodzy czytelnicy. Czy spotkaliście się kiedyś z takim zachowaniem? To karygodny przykład na to, do czego może doprowadzić frustracja za kierownicą. Gdy podczas jazdy zwaśni Was jakaś sytuacja drogowa, to bardzo proszę pamiętajcie, że ulica to nie ring. Groteskowość tego zajścia rośnie do rozmiarów parodii, gdy jeden z pojedynkujących się zabiera drugiemu... sami Państwo zobaczcie.…

Lamborghini Classic Countach

Smak designu z Lamborghini & Design Concorso d’Eleganza.

W dniach 19–21 września w Wenecji i Trieście odbędzie się druga edycja Lamborghini & Design Concorso d'Eleganza. W wydarzeniu weźmie udział około 30 klasycznych samochodów Lamborghini, w tym najbardziej kultowe modele historii marki wyprodukowane w latach 1963–1991, a także niektóre bardziej nowoczesne egzemplarze. Konkurs organizowany jest przez Polo Storico Lamborghini, dział odpowiedzialny za zachowanie dziedzictwa…