Porsche: Wielka wystawa klasyków w Polsce - Trends Magazines

Porsche: Wielka wystawa klasyków w Polsce

klasyczne Porsche

We wrocławskim salonie już 18 lipca wystawionych zostanie ponad 20 modeli klasycznych samochodów Porsche. Odwiedzający będą mogli z bliska zobaczyć takie perełki jak Porsche 356, 912 czy 996 Millennium Edition. 

Porsche 356 Speerdser w salonie

Salon Porsche we Wrocławiu jako jedyny salon w Polsce otrzymał prestiżowy certyfikat Porsche Classic Partner.

Pierwszym wydarzeniem związanym z otrzymaniem partnerstwa będzie wystawa klasycznych modeli Porsche we wrocławskim salonie 18 lipca 2020 r. Firmie udało się przygotować dla odwiedzających takie auta jak pierwszy sportowy model marki Porsche 356 w wersji Speedster, Porsche 912 czy limitowane do 911 sztuk Porsche 996 Millennium Edition, ale zapowiedziane są też niespodzianki.

Porsche 356 na torze

Wyjątkowy dzień

Wystawa jest bezpłatna i dostępna dla publiczności, każdy może przyjść i z bliska obcować z historią legendarnej sportowej marki samochodowej. Wystawę będzie można zobaczyć na specjalnej transmisji na żywo na mediach społecznościowych wrocławskiego dealera Porsche dzień wcześniej (17 lipca 2020) od godziny 19. Firma zapowiada, że lipcowa wystawa jest zatem pierwszym, ale nie ostatnim takim wydarzeniem.

żółte Porsche 911 w nocy

Podobne

VW Golf III GTI Edition tuning widok z przodu

Czerwony Golf III GTI Edition w stylu zbliżonym do OEM

Historia wyników Golfa w plebiscycie Car of the Year kojarzy się z analizami kulturowego znaczenia liczb. Generacje modelu VW, które zdobywały ten tytuł, mają numery 3 i 7. „Trójkę” wybrał również Radek na swoje pierwsze auto. Trzy i siedem to liczby, których znaczenie, utrwalone przez filozofię, systemy religijne i sztukę, przejawia się choćby w nagradzaniu…

ASO: Zostawiasz auto i wrzucasz kluczyk do skrzynki

BMW proponuje higieniczną formę obsługi klientów w czasach kwarantanny z powodu koronawirusa SARS-CoV-2. To Bezpieczny Serwis i działa w bardzo prosty sposób. Kierowca, który po wcześniejszym umówieniu się przyjeżdża do serwisu partnerskiego BMW, nie musi nawet wchodzić do budynku. Wystarczy, że uda się do umieszczonej przy wejściu skrzynki Drop Box, na której znajdują się specjalnie…