Targi w Genewie odwołane. Co teraz z planowanymi premierami? - WIADOMOŚCI - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

Targi w Genewie odwołane. Co teraz z planowanymi premierami? – WIADOMOŚCI

Dziś w południe oficjele targów genewskich poinformowali, że ze względu na duże ryzyko rozprzestrzenienia się koronawirusa targi zostaną odwołane.

Pojawiły się głosy, że producenci zainwestowali dużo środków w tę imprezę, a Szwajcaria nie pozwala się jej odbyć. Z kuluarów dowiadujemy się jednak, że to właśnie producenci krok po kroku ograniczali swój udział, by ostateczni się wycofać z imprezy. Oznaczałoby to, że decyzja organizatorów była w praktyce częściowo podyktowana krokami podejmowanymi przez wystawców. Grupa VAG przygotowała dużo premier, które w związku z takim rozwojem sytuacji z pewnością zostaną zaprezentowane w inny sposób. Mowa o gamie sportowych Golfów (TUTAJ), czy Touaregu w wersji R (TUTAJ)

Po raz pierwszy w historii targi miały gościć 100% polski projekt Triggo (TUTAJ). Ciężko w tym momencie przewidzieć, jakie będą konsekwencje tego odwołania i co stanie się z kolejnymi pozycjami w moto-kalendarzu. 

Oficjalny komentarz organizatora:

Podobne

Blacharz czarodziej i naprawa BMW serii 2. Poznajcie Arthura Tussika- VIDEO

Arthur Tussik z napraw blacharskich uczynił fenomen Youtube. Jego filmy w sieci oglądały miliony osób. Ten, który pokazujemy ma już 4 lata i nadal robi ogromne wrażenie. BMW, które jest bohaterem odcinka, ma poważne uszkodzenia strukturalne. Dach, podłoga i grodź są uszkodzone, a podłużnice złamane. Uderzenie było tak silne, że nawet po "zdrowej" stronie samochodu…

E38 bmw kuloodporne

Strzały z karabinu do BMW 750iL

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się z samochodem, gdy odda się w jego kierunku strzały z karabinu? Zwykłe auto zostałoby przebite niczym kuchenny durszlak, ale nie to E38 750iL High Security- jest kuloodporne. Niepozorny Wyposażona w silnik V12 limuzyna wygląda jak zwykłe seryjne auto klasy premium. To jednak tylko pozory. To BMW ma wzmocnione grodzie,…