Na rynek trafia przedłużone BMW serii 5 LCI. Gdzie można je kupić? - Trends Magazines

Na rynek trafia przedłużone BMW serii 5 LCI. Gdzie można je kupić?

BMW serii 5 LONG CHINA

Po wprowadzeniu na rynek nowego BMW serii 5 w lipcu 2020 r., teraz swoją premierę ma wersja przeznaczona na rynek chiński podczas targów Auto China 2020 w Pekinie. Nowe BMW serii 5 jest również dobrze przygotowane na rynek chiński pod względem łączności i obsługi.

BMW serii 5 LONG CHINA

Chińscy klienci tradycyjnie przywiązują dużą wagę do aspektów komfortu.
Ponieważ wizualna prezencja i komfort pojazdu odgrywają dominującą rolę w Chinach, nowe BMW serii 5 na rynek chiński ma rozstaw osi zwiększony o 130 mm do 3105 mm. W rezultacie wnętrze jest jeszcze bardziej przestronne niż w wersjach z normalnym rozstawem osi, a pasażerowie na tylnych siedzeniach korzystają z dodatkowej przestrzeni na nogi.

BMW serii 5 LONG CHINA

Nie tylko dłuższe

Oprócz dłuższego rozstawu osi obejmuje to również opcje wyposażenia, takie jak panoramiczny szklany dach Sky Lounge lub system Fond-Entertainment Professional dla pasażerów z dwoma ekranami dotykowymi z regulacją nachylenia oraz oświetlenie Ambiente z możliwością wyboru jedenastu kolorów. W 2019 BMW sprzedało w Chinach około 174000 egzemplarzy BMW serii 5, co czyni je najpopularniejszym biznesowym sedanem w tym kraju.

Podobne

Wyrafinowany roadster BMW

Tradycja dwuosobowych kabrioletów BMW sięga aż 1936 roku i BMW 328, jednak historia modeli oznaczonych literą Z rozpoczęła się w latach osiemdziesiątych wraz z prezentacją BMW Z1.  Znakiem szczególnym tego roadstera były elektrycznie chowające się w progach drzwi oraz bardzo dobre właściwości jezdne. Obecnie koncern posiada w tym segmencie samochód typoszeregu E89, czyli drugą już…

stacja paliw orlen

Wybierasz się na protest #BlokujemyOrlen? O tym musisz pamiętać

Ceny paliw w Polsce i rosnąca inflacja zmobilizowały kierowców w Polsce. W wielu miejscach kraju będą organizowane protesty na stacjach Orlen, gdzie kierowcy będą je blokować. Jeśli wybierasz się na akcję, sprawdź jak się do niej przygotować, aby nie narazić się na niepotrzebny mandat.  Na protest możesz zapisać się na specjalnym profilu Facebookowym, gdzie powstało…