Na rynek trafia przedłużone BMW serii 5 LCI. Gdzie można je kupić? - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

Na rynek trafia przedłużone BMW serii 5 LCI. Gdzie można je kupić?

BMW serii 5 LONG CHINA

Po wprowadzeniu na rynek nowego BMW serii 5 w lipcu 2020 r., teraz swoją premierę ma wersja przeznaczona na rynek chiński podczas targów Auto China 2020 w Pekinie. Nowe BMW serii 5 jest również dobrze przygotowane na rynek chiński pod względem łączności i obsługi.

BMW serii 5 LONG CHINA

Chińscy klienci tradycyjnie przywiązują dużą wagę do aspektów komfortu.
Ponieważ wizualna prezencja i komfort pojazdu odgrywają dominującą rolę w Chinach, nowe BMW serii 5 na rynek chiński ma rozstaw osi zwiększony o 130 mm do 3105 mm. W rezultacie wnętrze jest jeszcze bardziej przestronne niż w wersjach z normalnym rozstawem osi, a pasażerowie na tylnych siedzeniach korzystają z dodatkowej przestrzeni na nogi.

BMW serii 5 LONG CHINA

Nie tylko dłuższe

Oprócz dłuższego rozstawu osi obejmuje to również opcje wyposażenia, takie jak panoramiczny szklany dach Sky Lounge lub system Fond-Entertainment Professional dla pasażerów z dwoma ekranami dotykowymi z regulacją nachylenia oraz oświetlenie Ambiente z możliwością wyboru jedenastu kolorów. W 2019 BMW sprzedało w Chinach około 174000 egzemplarzy BMW serii 5, co czyni je najpopularniejszym biznesowym sedanem w tym kraju.

Podobne

gofry samochody

Gofrownica, która wypieka resoraki

Na Amazon.com można kupić gofrownicę marki CUCINAPRO, która wypieka gofry w kształcie resoraków. Czyż to nie wspaniały gadżet do kuchni? Szpan na zlocie! Czy wasze małżonki robią Wam kanapki na zloty i spoty? Być może do tej pory woleliście iść na hamburgera, ale od dziś to się zmieni. Wyobraźcie sobie miny członków waszej ekipy, kiedy…

Szeroko i nisko – tuning BMW X5 (E70)

BMW X5 E70 jest jednym z najbardziej majestatycznych samochodów, które spotykamy na europejskich drogach. Kto posiada bawarskiego SUV-a i chciałby jeszcze bardziej wyróżniać się z tłumu, powinien rzucić okiem na propozycję firmy Prior Desing. W ofercie tunera jest pakiet PD5X Widebody. W jego skład wchodzą zderzaki z dokładkami i dyfuzorami, pokrywa silnika z wydatnym garbem…