Myślicie, że Hummer H1 to duże auto? Zobaczcie TEGO Hummera - Trends Magazines

Myślicie, że Hummer H1 to duże auto? Zobaczcie TEGO Hummera

To zdjęcie nie przedstawia resoraka w zestawieniu z prawdziwym autem. Ono przedstawia prawdziwego Hummera H1 w porównaniu z kolosem, którego stworzył szejk ze zbyt dużą ilością pieniędzy. 

Hamad bin Hamdan Al Nahyan to szejk z Abu Dhabi, który jest miliarderem i do tego kocha samochody. Nic dziwnego, że Hummer gigant to jego sprawka. Stwierdził, że seryjny H1 jest zbyt mały, dlatego postanowił dać mu trochę sterydów.

Efekt? Auto mierzy 14 metrów długości, 6,5 metra szerokości i ponad 5,8 metra wysokości. Co więcej ten kolos jeździ, a to dzięki czterem silnikom diesla — po jednym na każde koło. 

Gigantyczny Hummer H1 nie jest typowym autem, a raczej pokazem możliwości. Kabina w niczym nie przypomina samochodu, to raczej wielki plac zabaw z dużą podłogą, a nawet toaletą. Pojazd nie ma zawiHummereszenia, więc jazda prawdopodobnie nie jest za bardzo komfortowa, ale nie o to tutaj chodzi. 

Szejk może pochwalić się posiadaniem największego Hummera H1 na świecie i prawdopodobnie to było celem stworzenia tego giganta. Trzeba przyznać, że auto jest doskonale odwzorowane i przypomina oryginał w 100 procentach. 

Jak Wam się podoba taki kolos?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Skoda Enyaq 80 Maxx 23

TEST Skoda Enyaq 80 Maxx – lepsza od VW?

Skoda Enyaq to rzadki widok na polskich drogach, choć z pewnością będzie się to zmieniać. Auto zaskakuje jakością wykonania i bardzo wygodnym wnętrzem, ale ma jeden poważny problem, który dotyka wiele elektryków i nie chodzi tu o zasięg. Oto Skoda Enyaq 80 Maxx w naszym teście.  Skoda Enyaq to stosunkowo świeży samochód, bo swoją premierę…

Tuning VW Polo 6N auto do frontu

Delikatnie i bez fajerwerków zmodyfikowane Polo 6N

Nie każdy rodzi się miłośnikiem VW. Są tacy, którzy stają się właścicielami auta tej marki zupełnie przypadkowo, ale jak już się z nią zżyją, przez resztę życia są jej wierni. Tak, jak Bartek i jego Polo 6N.   Taką właśnie osobą jest Bartek „Incognito”. Opisywane Polo 6N to jego pierwsze auto. Kupił je cztery lata temu. Zaraz…