Kolaboracje odzieżowe coraz modniejsze. Poznajcie BMW M4 Competition x Kith - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Kolaboracje odzieżowe coraz modniejsze. Poznajcie BMW M4 Competition x Kith

bmw-m4-competition-kith-design

BMW M4 Competition x Kith to następstwo tego, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu. BMW i nowojorska marka odzieżowa Kith opowiedziała historię wyjątkowo odrestaurowanego M3 (E30) należącego do Ronniego Fiega, założyciela marki modowej.

Zaprenumeruj już dziś. BMW Trends

Jednemu z najwspanialszych samochodów BMW wszechczasów towarzyszył nowy M4 Competition 2021 z kilkoma nowymi akcentami designerskimi. Początkowo myśleliśmy, że wyczynowe coupe zostało zaprojektowane tylko na potrzeby promocji, ale okazuje się, że będziecie mogli je zamówić.

bmw-m4-competition-kith-design

Ile powstanie BMW M4 Competition x Kith?

Bawarski producent właśnie ogłosił, że planuje wyprodukować 150 egzemplarzy M4 Competition x Kith Limited Edition z „unikalnie zaprojektowanymi elementami Kith wewnątrz i na zewnątrz” stworzonymi przez samego Flega. Przede wszystkim połączył logo firmy modowej z kultowym trójkolorowym logo BMW M. Zobaczysz tę nową plakietkę na tylnej pokrywie i konsoli środkowej wewnątrz kabiny.

bmw-m4-competition-kith-design

Kolory BMW M4 Competition x Kith

BMW będzie oferować wyczynowe coupé z limitowanej edycji w trzech matowych kolorach – Frozen Black, Frozen Dark Silver i Frozen Brilliant White. Wejdź do kabiny, a na kubełkowych czarnych siedzeniach ze skóry Merino, środkowym podłokietniku i panelach drzwi znajdziesz tłoczone skórzane logo Kith. Opcjonalnie dostępny będzie dach z włókna węglowego z logo Kith inspirowanym BMW M.

bmw-m4-competition-kith-design

Mechanicznie bez zmian

Nie ma żadnych ulepszeń mechanicznych, ale M4 Competition jest już całkiem sprawny w stanie magazynowym. Na rok modelowy 2021 ma 503 KM z 3,0-litrowego rzędowego silnika sześciocylindrowego z podwójnym doładowaniem, co wystarcza na przyspieszenie od 0 do 60 mil na godzinę (0-96 kilometrów na godzinę) w zaledwie 3,8 sekundy.

bmw-m4-competition-kith-design

Cena BMW M4 Competition x Kith

Bawarski producent samochodów twierdzi, że 2021 M4 Competition x Kith pojawi się podczas pop-upu Kith 25 Kent Street w Williamsburgu na Brooklynie. Podobno auto będzie można zamawiać już dziś – 24 października – po sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 109 250 dolarów plus opłaty.

bmw-m4-competition-kith-design bmw-m4-competition-kith-design bmw-m4-competition-kith-design

Podobne

Arteon 2020

Nowy Arteon i Arteon Shooting Brake – Gran Turismo dla ludu

Nowy Arteon Shooting Brake pojawia się na rynku razem z odnowionym Arteonem. Będzie hybryda typu plug-in o mocy 218 KM oraz Arteon R z silnikiem o mocy 320 KM. Arteon R: moc i Torque Vectoring Moc silnika wersji R wynosi 320 KM. VW opracował nową technologię, którą określa mianem „R-Performance Torque Vectoring”. Specjalne urządzenie, którym jest Torque…