Hokus pokus czary mary - E39 przerób na F10 - DRUCIARSTWO - Trends Magazines
23 kwietnia 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Hokus pokus czary mary – E39 przerób na F10 – DRUCIARSTWO

BMW E39 into F10 białe ulep

Kochani! Znaleźliśmy w internecie kilka zdjęć uwieczniających przemianę BMW E39 w F10. Tak – to nie jest pomyłka. Ktoś postanowił odmłodnić swoje BMW serii 5 o dwie generacje!

W samochodzie zmienione zostały wszystkie elementy nadwozia poza dachem! W tym BMW nie tylko podmieniono lampy, ale również maskę, błotniki, poszycie tylnej klapy… nawet drzwi boczne otrzymały przetłoczenia charakterystyczne dla dużo młodszego modelu!

BMW E39 into F10 białe ulep

Wszystko fajnie…

ale gdzie tu logika? BMW typoszeregu F10 można spokojnie kupić za kwotę 15 tys. Euro. To oczywiście dużo więcej od zmęczonego E39, ale przecież koszty budowy takiego wynalazku są niemałe… Tak, czy siak – zobaczcie jak wyszło. Mimo osobistej dezaprobaty dla tego typu projektów, to muszę przyznać, że gotowe auto na zdjęciu wygląda całkiem nieźle. Ciekawe ile waży!

BMW E39 into F10 białe ulep BMW E39 into F10 białe ulep BMW E39 into F10 białe ulep

Podobne

Obowiązkowe ograniczniki prędkości? Bez paniki!

Przez ostatnie kilka dni w mediach, zwłaszcza motoryzacyjnych pojawiło się wiele alarmujących artykułów dotyczących zmian przegłosowanych przez członków Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów Parlamentu Europejskiego. Dotyczą one nowych wymagań odnośnie obowiązkowego wyposażenia pojazdów. Szczególnie wyeksponowano pojęcie "ograniczników prędkości", które miały by autonomicznie ograniczać prędkość, pozostawiając kierowcę bez wpływu na ten fakt. Od razu wysnuto…

Indywidualista Passat B1 typ33 Variant LS

Passat to samochód, którego przedstawiać nie trzeba. Model B5 jakiś czas temu zrewolucjonizował rynek do tego stopnia, że jego obecność na naszych drogach stała się czymś powszechnym. Wspomniana generacja znalazła również zwolenników wśród miłośników tuningu, do modyfikacji chętnie wykorzystujących dużych obręczy i pneumatycznego zawieszenia. Na temat Passata można mieć różne zdanie, ale auto Przemka na…