Hokus pokus czary mary - E39 przerób na F10 - DRUCIARSTWO - Trends Magazines

Hokus pokus czary mary – E39 przerób na F10 – DRUCIARSTWO

BMW E39 into F10 białe ulep

Kochani! Znaleźliśmy w internecie kilka zdjęć uwieczniających przemianę BMW E39 w F10. Tak – to nie jest pomyłka. Ktoś postanowił odmłodnić swoje BMW serii 5 o dwie generacje!

W samochodzie zmienione zostały wszystkie elementy nadwozia poza dachem! W tym BMW nie tylko podmieniono lampy, ale również maskę, błotniki, poszycie tylnej klapy… nawet drzwi boczne otrzymały przetłoczenia charakterystyczne dla dużo młodszego modelu!

BMW E39 into F10 białe ulep

Wszystko fajnie…

ale gdzie tu logika? BMW typoszeregu F10 można spokojnie kupić za kwotę 15 tys. Euro. To oczywiście dużo więcej od zmęczonego E39, ale przecież koszty budowy takiego wynalazku są niemałe… Tak, czy siak – zobaczcie jak wyszło. Mimo osobistej dezaprobaty dla tego typu projektów, to muszę przyznać, że gotowe auto na zdjęciu wygląda całkiem nieźle. Ciekawe ile waży!

BMW E39 into F10 białe ulep BMW E39 into F10 białe ulep BMW E39 into F10 białe ulep

Jeden komentarz

Comments are closed.

Podobne

Noworoczny Rajd BMW Fanatical Team

Tuż po nowym roku BMW Fanatical Team zaprasza na Noworoczny Rajd z okazji swoich pierwszych urodzin. Jak zapowiadają przedstawiciele Klubu, będzie to rajd turystyczny, z łączną trasą o długości około 100 km, poprowadzony przez Powiat Wołomiński. Uczestnicy po drodze będą mieli do wykonania zadania specjalne, dzięki którym zdobywać będą punkty, za które przewidziane są nagrody…

VW design

Polak potrafi – wywiad z Tomaszem Bachorskim, Head of Interior Design VW

Z zewnątrz SUV, w środku wygodny pokój na kołach – Volkswagen ID.4 ma bardzo przestronne wnętrze. Wywiad z Tomaszem Bachorskim, Head of Interior Design Volkswagena, o tym co znaczy dobrze czuć się w samochodzie, o bezpieczeństwie jakie daje SUV i… o białych kierownicach. Czy jeździł Pan już tym elektrycznym SUV-em ID.4? Jakie są Pana wrażenia?…