O matko... ale drut! Ktoś skrzywdził BMW E39 - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
6 marca 2021

O matko… ale drut! Ktoś skrzywdził BMW E39

BMW E39 agro tuning

Pokazywaliśmy już kiedyś E39 przerobione na F10. Posypały się komentarze – jedni uważali, że to totalny drut, inni byli pod wrażeniem warsztatu blacharza. Dziś mamy dla Was inne E39, które otrzymało od swojego właściciela pakiet “nie mam co robić z czasem i pieniędzmi”.

Zaprenumeruj już dziś. BMW Trends

E39 AGRO

Zapraszamy na jedynie dwa, ale jakże wymowne zdjęcia. Jedna rzecz w tym samochodzie nam się podoba – kolor. A tak poza tym to… o matko. No dobra, ten sedan ma też fajne felgi. Jeśli mnie oczy nie mylą, to są to obręcze japońskiej marki WORK, model Meister. Szkoda, że nie udało nam się dotrzeć do zdjecia wnętrza… Czy ten grill to BMW Z3?

BMW E39 agro tuning BMW E39 agro tuning

A jak kupować E39?

Mimo upływu czasu używane BMW pozostają stosunkowo drogie. Zarówno sprzedający, jak i kupujący są świadomi zalet. Oczywiście nie oznacza to, że do oferowanych samochodów można podchodzić bezkrytycznie. Wręcz przeciwnie. Daleko idąca ostrożność jest więcej niż wskazana. Przede wszystkim należy nie wolno ufać informacjom o przebiegu. 200, 300 czy 400 tys. km nierzadko można przemnożyć przed dwa.

BMW E39 530d w ersji touring

Warto sprawdzić przed kupnem

Nawet jeżeli silnik zniesie taki przebieg bez większego uszczerbku, to napraw zapewne będzie wymagał jego osprzęt – z turbosprężarką czy wtryskiwaczami włącznie. Im niższa cena BMW, tym skala problemów do usunięcia okazuje się większa. Lista typowych usterek diesli jest dosyć krótka. Wiele problemów to po prostu następstwo eksploatacyjnego zużycia elementów bądź nawarstwiających się latami zaniedbań serwisowych.

 

Podobne

Rolls Royce Phantom Art Car- CIEKAWOSTKI

Amerykański artysta Bradley Theodore dodał te kolorowe paski do Rolls Royce Phantoma! Samochód znajduje się w rękach dealera Rolls-Royce Motor Cars, Abu Dhabi Motors. Jak Wam się podoba ta fantazja na temat klasycznej brytyjskiej limuzyny? W latach 70-tych perkusista The Who też pomalował swojego RR... A czy w tym przypadku można uznać, że to Art Car,…

WESOŁYCH ŚWIĄT życzy BMW Trends

Drodzy Czytelnicy!   Dziękujemy Wam za kolejny wspólnie spędzony rok. W redakcji BMW Trends jesteśmy zaszczyceni, że możemy dla Was tworzyć. W tym roku rzeczywistość przesłoniła pandemia Covid-19, ale my cały czas przygotowywaliśmy dla Was magazyny oraz  serwis online. Dziękujemy Wam, że jesteście i życzymy Wesołych Świąt! Niech będą bezpieczne i spokojne! A 2021 niech nie…