Drewno w bagażniku? Oryginalny pomysł z USA - Trends Magazines

Drewno w bagażniku? Oryginalny pomysł z USA

Jak wykończyć bagażnik w aucie po tuningu? Jedni szczelnie wypełniają go komponentami car audio, inni wyszywają wysokiej jakości skórą bądź kompletnie usuwają tapicerkę, by samochód zaczął przypominać rajdówkę.

Ciekawym i dość rzadko stosowanym materiałem jest drewno. Można spotkać je w kufrach najdroższych limuzyn. Nawet w ich przypadku jest opcją o wartości wyrażanej pięcioma cyframi.

Czy taki powiew luksusu można zafundować popularnym autom? Oczywiście. I to nie tylko majsterkując własnym sumptem. Amerykańskie ESC Tuning postawiło wyjść na przeciw oczekiwaniom rynki i stworzyć gotowe podłogi bagażników z drewna. W rzeczywistości jest to trójwarstwowa płyta, która nie tylko dobrze radzi sobie z obciążeniem, ale również jest odporna na zarysowania czy działanie wody.

Cena – blisko 170 dolarów – może odstraszać. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać, że całość dostała dokładnie wymodelowana i przycięta z uwzględnieniem wszystkich krzywizn przestrzeni bagażowej Golfa (IV lub V).

fot. ECS Tuning

Podobne

BMW_E23_735i_tuning

Interesujące BMW E23 735i

Kiedy rozum mówi nie, a serce tak. To streszczenie historii zakupu i odbudowy BMW serii 7 przez Denisa.  BMW E23 to samochód klasy premium, kojarzący się z przestrzenią i komfortem w klasycznym wydaniu. Oryginalnie zachowane egzemplarze zwracają na siebie uwagę, jednak istnieją też szczególnie się wyróżniające. To o nich niektórzy z nas marzą od dziecka.…

VW_Puma_1600_GT

Dziki kot z Amazonii- Puma 1600 GT- HISTORIA

Puma to wspaniały i piękny kot, a Puma 1600 GT to rzadka i niespotykana maszyna wprost z Brazylii. Historia brazylijskiej manufaktury rozpoczęła się w niewielkiej miejscowości Matăo około 300 km na północny wschód od Sao Paulo. To tam prawnik i entuzjasta motoryzacji Rino Malzoni na rodzinnej plantacji kawy rozpoczął prace nad projektem auta sportowego. Pragnący ścigać się Rino wykorzystał…