Bogusław Linda sprzedaje samochód. Niestety nie to BMW E36 - Trends Magazines

Bogusław Linda sprzedaje samochód. Niestety nie to BMW E36

BMW E36 Bogusław Linda Maurer

Na myśl o słowach „Linda” oraz „BMW” przychodzi nam tylko jedno skojarzenie. Zapewne Wam też. Oczywiście mowa o znanym BMW E36 i o pewnej „złej kobiecie”. Teraz Bogusław Linda sprzedaje swój samochód, ale wcale nie chodzi o kultowe E36. 

Czasami znane osoby lubią obnosić się ze swoimi samochodami (jak np. Kuba Wojewódzki), ale akurat Bogusław Linda wybrał skromniejszy, choć w ciąż luksusowy samochód. Na swoim facebookowym profilu poinformował, że rozstaje się ze swoim SUVem. 

Swoim wpisem nieźle zareklamował swój samochód, bo jego wpis ma już kilkadziesiąt udostępnień, a o samochodzie rozpisują się polskie media. 

„Bo to zła kobieta była”. Czym jeździł Franc Maurer w pierwszej części Psów? – CIEKAWOSTKI

Land Rover Range Rover Evoque 2.0Si4 w wersji Autobiography Bogusława Lindy pochodzi z 2018 roku. Pod maską mamy 2-litrowy silnik o mocy 290 KM. Przez sześć lat auto pokonało 78 500 km. 

W ogłoszeniu czytamy, że Linda jest jedynym właścicielem tego auta od początku. „Samochód pochodzi z Polskiej Sieci Dealerskiej w Warszawie i od początku do końca użytkowane przez jednego użytkownika. Auto serwisowane wedle zaleceń producenta w ASO Land Rovera. Prezentowany egzemplarz napędza silnik benzynowy o pojemności 2000cm3 i mocy 300hp połączonych z automatyczną skrzynią i napędem 4×4 – czytamy.”

BMW 2002 Krzysztofa Krawczyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Kupujemy używane Lupo GTI (2000 – 2005) – Sportowy rarytas!

GTI jest najciekawszą odmianą Lupo. Zainteresowani zakupem malucha z charakterem nie powinni zwlekać. Podaż aut jest ograniczona, a ceny dobrze zachowanych egzemplarzy zaczynają rosnąć. Proste, mocne, szybkie i niesamowicie zwinne. Nieprzypadkowo uchodzi za bezpośredniego spadkobiercę kultowego Golfa I GTI. 125 KM przy masie własnej 980 kilogramów i twardym zawieszeniu zapewnia masę dobrej zabawy. Lupo prowokuje…

Nowy film dokumentalny o BMW w motorsporcie- CIEKAWOSTKI

Zanim BMW i Andretti Motorsport weźmie udział w drugim sezonie w mistrzostw Formuły E ABB FIA, zespół pokazuje kulisy swojego udziału. „Racing into the future: Formula E as a TechLab for the BMW Group” to tytuł nowego dokumentu dotyczącego projektu Formuły E BMW i Motorsport - od fazy testów i rozwoju do pierwszej wygranej w…