"Bo to zła kobieta była". Czym jeździł Franc Maurer w pierwszej części Psów? - CIEKAWOSTKI - Trends Magazines

„Bo to zła kobieta była”. Czym jeździł Franc Maurer w pierwszej części Psów? – CIEKAWOSTKI

Od niedawna w sieci możemy zobaczyć zwiastun najnowszej produkcji  Władysława Pasikowskiego pt. Psy 3. To kontynuacja serii, którą rozpoczął legendarny film Psy z 1992. Główną rolę gra w nim Bogusław Linda, który kreuje postać porucznika UB Franca Maurera. Pamiętacie scenę w kawiarni, gdy Franc rozmawia z Angelą?

Angela: Fajny masz ten samochód.

Franc: Żony

A: Hm, no ja myślę, że nie z pensji psa. Co Ci jeszcze zostawiła?

F: Nic, wszystko mi zabrała.

A: Dlaczego odeszła?

F: Normalnie… bo to zła kobieta była.

Choć do kanonu przeszła ostatnia linijka tego dialogu, to my chcemy przypomnieć o jaki samochód chodziło na samym jego początku. Było to BMW E36 325TD w kolorze 252 Calypsorot. Tak jest, E36 jest w Polsce jest legendą praktycznie od początku swojego istnienia. A wszystko za sprawą Bogusława Lindy i Władysława Pasikowskiego. 

Ciekawe jakim autem będzie jeździł Franc w najnowszej odsłonie thrillera… Czy będzie to BMW? Którym modelem? W zwiastnunie przez moment widzimy innego bohatera w serii 5 E60.

Zwiastun filmu:

Podobne

Z wielkopolskiej fabryki wyjechało już 4 mln Volkswagenów

Fabryka Volkswagena w Wielkopolsce została otwarta 30 lat temu i teraz święci swój jubileusz. VW ma też drugą okazję do świętowania, bowiem z taśmy zjechał tam 4-milionowy samochód.  Początki poznańskiej fabryki sięgają 1993 r., kiedy to uruchomiono montaż w systemie SKD (ang. semi-knocked-down). Początkowo powstawały tu Volkswageny Transportery, później także Skody Octavia i Fabia oraz…

BMW Boba Marley’a

Bob Marley to niekwestionowany król muzyki reggae. Choć nie żyje przeszło 40 lat, jego utwory wciąż są znane milionom ludzi na całym świecie. Mało kto jednak pamięta, że pochodzący z Jamajki artysta miał słabość do samochodów marki BMW, które dziś są klasykami motoryzacji. Jakie BMW miał Bob Marley? Pierwszym BMW muzyka był model 1602. Samochód, debiutujący na…