"Bo to zła kobieta była". Czym jeździł Franc Maurer w pierwszej części Psów? - CIEKAWOSTKI - Trends Magazines

„Bo to zła kobieta była”. Czym jeździł Franc Maurer w pierwszej części Psów? – CIEKAWOSTKI

Od niedawna w sieci możemy zobaczyć zwiastun najnowszej produkcji  Władysława Pasikowskiego pt. Psy 3. To kontynuacja serii, którą rozpoczął legendarny film Psy z 1992. Główną rolę gra w nim Bogusław Linda, który kreuje postać porucznika UB Franca Maurera. Pamiętacie scenę w kawiarni, gdy Franc rozmawia z Angelą?

Angela: Fajny masz ten samochód.

Franc: Żony

A: Hm, no ja myślę, że nie z pensji psa. Co Ci jeszcze zostawiła?

F: Nic, wszystko mi zabrała.

A: Dlaczego odeszła?

F: Normalnie… bo to zła kobieta była.

Choć do kanonu przeszła ostatnia linijka tego dialogu, to my chcemy przypomnieć o jaki samochód chodziło na samym jego początku. Było to BMW E36 325TD w kolorze 252 Calypsorot. Tak jest, E36 jest w Polsce jest legendą praktycznie od początku swojego istnienia. A wszystko za sprawą Bogusława Lindy i Władysława Pasikowskiego. 

Ciekawe jakim autem będzie jeździł Franc w najnowszej odsłonie thrillera… Czy będzie to BMW? Którym modelem? W zwiastnunie przez moment widzimy innego bohatera w serii 5 E60.

Zwiastun filmu:

Podobne

Niemcy kontra Korea. Czy E36 poradzi sobie z Hyundaiem i30 N?- VIDEO

E36... Stara dobra "kupeta". Mocne 328i powiadasz, po lekkich modach powiadasz... Pewnie jeszcze bez rdzy i sufit nie wisi! A tak serio. Czy nasze ulubione BMW da sobie radę z zupełnie nowym hot-hatchem? Jeżeli trójka objedzie I30N Performance, to będzie coś! Koreańczyk jest świeży jak chleb w piekarni i ma 275 KM!  https://www.youtube.com/watch?v=kABbEVlf_PQ