Nie tylko Beata Kozidrak lubi BMW - Trends Magazines

Nie tylko Beata Kozidrak lubi BMW

W ostatnim czasie w mediach zrobiło się głośno o wokalistce – Beacie Kozidrak, która pod wpływem alkoholu prowadziła swoje BMW. Nie mamy zamiaru wypowiadać się na ten temat. Postanowiliśmy za to sprawdzić, kto jeszcze ze znanych osób lubi bawarską markę. 

Zostając przy wokalistce zespołu „Bajm” – mniej więcej od 2010 roku można było ją spotkać w BMW 520d F10. Była to 190-konna odmiana z silnikiem Diesla i napędem xDrive. Potem Beata Kozidrak pojawiała się później w większej i znacznie mocniejszej serii 7. Konkretnie w odmianie 740d. To oznacza, że do dyspozycji miała już 340 KM i aż 680 Nm. Tam również napęd przekazywany był na wszystkie koła. 

Michał Koterski – miłośnik BMW

Aktor znany z filmów takich jak „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, czy „Gierek” od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych pokazuje się z samochodami BMW. Prawdopodobnie w garażu Michała „Miśka” Koterskiego parkują: BMW Serii 1 F40, 3 GT F34, X3 G01 oraz Z4 G29. Na zdjęciach było go także widać w Serii 4 Cabrio oraz Serii 3 G20. Od kilku lat jest też ambasadorem jednego z dealerów BMW. 

fot. www.facebook.com/Misiekoterski

Tede – raperskie BMW E38

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych posiadaczy BMW był swego czasu raper Tede. Jego białe E38 740i stało się znane przede wszystkim z programu TVN Turbo, gdzie Tede pokazywał przebieg modyfikacji. Auto zostało dość mocno przerobione – z zewnątrz zamontowano nowe zderzaki, progi czy reflektory. Za wnętrze odpowiedzialne jest studio Java Design, a nagłośnienie do zestaw od Kenwooda. Jakiś czas temu auto było na sprzedaż, więc raper nie jest już jego właścicielem. 

BMW – czyli ich troje

A właściwie czworo, bo Michał Wiśniewski pokazywał się jakiś czas temu w białej Serii 4. Kiedy w 2018 roku wokalista przedstawił swoją listę majątkową znalazły się tam również dwa BMW Serii 7 – 730d E38 oraz 760 Li, czyli topowa odmiana „siódemki”. 

Robert Makłowicz – jego pierwsze BMW

Kto nie zna jego podróży kulinarnych i gotowania w najróżniejszych i najdziwniejszych miejscach? Chyba każdy choć raz oglądał program Roberta Makłowicza, gdzie kucharz przygotowywał potrawy. Krytyk kulinarny od marca 2020 roku prowadzi swój kanał na youtubie, gdzie można było go zobaczyć w trasie, przeważnie za kierownicą Alfy Romeo 159 lub Stelvio. Kilka dni temu jednak pojawiło się w sieci nagranie, gdzie Robert Makłowicz siedzi za kierownicą BMW. Jak się później okazuje to jeden z największych modeli w gamie – X7. Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej. 

Inne znane osoby z BMW

BMW to marka premium dlatego jest chętnie wybierana przez znane osoby. Samochodami bawarskiej marki jeździli między innymi:

  • Kazimierz Deyna (model 1800),
  • Andrzej Wajda (E30 Touring),
  • Marcin Prokop (E30 po swapie),
  • Kuba Wojewódzki (E46 M3),
  • Martyna Wojciechowska (X6 E71),
  • Piotr Rubik (X6 E71, M6 E63)

A wy znacie jeszcze jakąś osobę publiczną, lubującą się w autach BMW?

Konrad Maruszczak

fot. Instagram/@kuba_wojewodzki_official, facebook.com/Misiekoterski

 

Podobne

Renault CLIO R.S. 2016

Nowe Renault CLIO R.S.

Gama Renault Sport stanowi emocjonalny i techniczny łącznik między sportem wyczynowym a samochodami seryjnymi. Renault CLIO R.S. oferuje niespotykane osiągi dzięki silnikowi benzynowemu 1.6 turbo, współpracującemu z 6-biegową dwusprzęgłową skrzynią, sterowaną łopatkami umieszczonymi pod kierownicą. Samochód posiada innowacyjne i unikalne w tym segmencie wyposażenie, takie jak Launch Control, system R.S. Drive proponujący kierowcy trzy tryby…

Przewóz mebli – na krótszy i dłuższy dystans. Kilka porad przed wyborem firmy transportowej

Transport mebli to zadanie niezwykle trudne. Poszukując firmy, która podejmie się przewiezienia twojego umeblowania, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów oferty. Nie każde przedsiębiorstwo jest bowiem warte zaufania – i nie każdy poradzi sobie z logistyką i spedycją tak szczególnych towarów jakimi są meble. Zapraszamy do krótkiego wprowadzenia w ten temat. O zapotrzebowaniu na transport…