BMW Z4 M od Schmiedmanna – rasowy klasyk o pięknym brzmieniu - Trends Magazines
15 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

BMW Z4 M od Schmiedmanna – rasowy klasyk o pięknym brzmieniu

BMW Z4 M od Schmiedmanna

Duńska firma Schmiedmann specjalizuje się w tuningu BMW. Do jej warsztatu niedawno trafiło kultowe już BMW Z4 M w rzadko spotykanej wersji coupé.

Nawet w seryjnym wydaniu auto ma nieźle brzmiący wydech. Eksperci z firmy Schmiedmann uznali, że to jednak zbyt mało i wyposażyli coupe w kompletny wydech Supersprinta ze stali nierdzewnej.

Nowy układ uwolnił piękno brzmienia sześciu rzędowych cylindrów. Właściciel auta mógł się nim od razu delektować, bo z siedziby Schedmanna w duńskim Odense musiał wrócić do Malmö w Szwecji.

Podobne

Alpina w Polsce

Alpina wreszcie w Polsce. Oficjalny salon w Warszawie!

Pierwszy punkt dealerski Alpiny w Polsce będzie zlokalizowany w Warszawie. Za dystrybucję samochodów ze stajni Alpina będzie odpowiedzialny salon Auto Fus przy ul. Ostrobramskiej. Zainteresowani mogą już składać zamówienia. Oficjalna inauguracja działalności marki Alpina w Polsce nastąpi podczas targów Poznań Motor Show, które odbędą się w dniach 6-9 kwietnia. Gwiazdami poznańskiego stoiska Alpiny będą modele…

BMW będzie grać w grę- CIEKAWOSTKI

BMW wysłało komunikat prasowy o... lidze BMW w grze iRacing. To komputerowa liga online, ale zawody odbywają się nie tylko na serwerach. Dla graczy będzie zorganizowany bardzo prawdziwe spotkanie przy amerykańskim torze Daytona! Dwuosobowe drużyny będą ścigać się BMW M8 GTE, a seria nazywa się BMW 120. Za pierwsze miejsce nagrodą jest 2400 USD, drugi…