BMW pod prąd na drodze S17 - Trends Magazines

BMW pod prąd na drodze S17

Do lubelskiej policji trafiło nagranie, na którym widać kierowcę BMW jadącego pod prąd na drodze ekspresowej S17. W niektórych momentach było naprawdę groźnie. Policja odnalazła już nieodpowiedzialnego kierowcę.

Całe zdarzenie nagrały kamery zamontowane na węźle Nałęczów. Ruch był w tym dniu spory, ale to nie przeszkodziło kierowcy BMW E91 Touring podróżować w niewłaściwym kierunku. Policja poinformowała, że auto wjechało na niewłaściwą jezdnię na wysokości miejscowości Przybysławice. BMW przez kilka kilometrów jechało pod prąd w kierunku Warszawy, zaskakując kierowców jadących z naprzeciwka. 

Nagranie z przydrożnych kamer zostało wysłane do Komendy Powiatowej Policji w Puławach i już następnego dnia kierowca auta został namierzony. Okazało się, że jest to 40-letni obywatel Ukrainy, u którego nie wykryto obecności alkoholu we krwi. Ukrainiec usłyszał zarzut narażenia innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kierowca przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. 

Czasami rozumiemy, że ktoś może się pomylić i wjechać pod prąd na drodze jednokierunkowej w obszarze zabudowań miejskich. Ale kompletnie nie pojmujemy sytuacji, w której ktoś może nie zauważyć wjazdu pod prąd na autostradzie czy drodze ekspresowej. Jak uważacie?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Piękno klasycznego BMW E31 850 CSi

BMW serii 8, czyli GT o wyglądzie supersamochodu, nie stało się sztandarowym autem nowej niszy rynkowej. Egzemplarz należący do Pawła przypomina jednak o tym, że losy BMW E31 mogły potoczyć się inaczej. Historia BMW E31 850 CSi Nie chodzi o sukces rynkowy, o który było naprawdę trudno. Z perspektywy kultury motoryzacyjnej „ósemka” stałaby się jeszcze…

BMW najchętniej publikowaną marką na Instagramie!

BMW w Instagramie pojawiało się ponad 60 mln razy. Taka liczba dała pierwsze miejsce w badaniach o najchętniej publikowanej marce motoryzacyjnej w tym medium społecznościowym. Które inne marki i modele prezentowano na Instagramie?  Badanie przeprowadził portal confused.com, który sprawdził, które marki i modele samochodów są najczęściej publikowane na Instagramie. Jak to sprawdzili? Policzono wszystkie zdjęcia…