Powraca kultowy znaczek BMW Motorsport - Trends Magazines

Powraca kultowy znaczek BMW Motorsport

Na 50. rocznicę powstanie sportowej dywizji BMW M, bawarska marka postanowiła przywrócić kultowy emblemat BMW Motorsport.

Znaczek BMW Motorsport, oprócz tradycyjnych kolorów niebieskiego i białego będzie miał także cienkie obwódki w kolorach białym, czerwonym, ciemno i jasno niebieskim. Samochód z tym emblematem po raz pierwszy pojawił się w 1972 roku, więc za rok będziemy świętować 50-lecie powstania sportowej marki BMW, czyli M. 

Oprócz kultowego znaczka mają pojawić się także specjalne lakiery, które będzie można zamówić do nowych modeli. Będą to np. Dakar Yellow, Fire Orange, Daytona Violet, Macao Blue, Imola Red czy Frozen Marina Bay Blue. 

Prawdopodobnie również pojawią się nowe modele z okazji rocznicy, być może zobaczymy nawet wyczekiwane BMW M3 w wersji Touring. Możemy spodziewać się wielu nowości i eventów, upamiętniających 50. rocznicę powstania BMW M. 

Wracając do znaczka – jak Wam podoba się nowy-stary emblemat? 

Konrad Maruszczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Szybcy i wściekli 9. Teaser zapowiada, że będzie to rodzinny dramat- VIDEO

Od śmierci Paula Walkera seria filmów Szybcy i Wściekli zdaje się być coraz bardziej zagubiona w swoich poczynaniach. Mimo to producenci nie zwalniają i proponują nam kolejną część przygód naszych ulubionych bohaterów. Problem w tym, że najnowszą odsłonę p.t. Fast and Furious 9 reklamuje krótki klip, który bardziej pasowałby do Przeminęło z Wiatrem, niż do…

750iL vs S600 bitwa na wydechy V12. Posłuchaj i zagłosuj- VIDEO i ANKIETA

Tym razem zapraszamy na nie jeden, a dwa filmiki. Pierwszy to E32 750iL z manualną skrzynią biegów i ze sportowym wydechem, o którym wiemy jedynie, że jest customowy. Zobaczcie jak brzmi i jeździ. A drugi? Być może kiedyś słyszeliście o tym Mercedesie S600 i jego wydechu... ten projekt został stworzony tak, by dopasować się do…