Odjazdowe ciuchy BMW Motorsport Heritage. Dla miłośników klasyki - Trends Magazines

Odjazdowe ciuchy BMW Motorsport Heritage. Dla miłośników klasyki

Motorsport Heritage

Bawarski koncern przygotował nie lada niespodziankę dla koneserów szeroko rozumianego stylu retro. W kolekcji Motorsport Heritage pojawiła się skórzana kurtka utrzymana w duchu lat 70. Sportowe wzornictwo i barwy BMW Motorsport czynią z niej doskonały dodatek dla sportowego auta sprzed lat. BMW doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nieprzypadkowo zaaranżowało sesję zdjęciową w klimacie wyścigowego garażu sprzed lat.

Lata 70. były złotą erą BMW Motorsport. Inspirowana nimi kolekcja BMW Motorsport Heritage daje możliwość chociaż częściowego powrotu do minionych lat. Stylowe przedmioty nigdy nie były tanie. Kurtka Motorsport Heritage została wyceniona na okrągłe 2779 zł. Dopasowane do niej okulary kosztują 589 zł.

Dostępne są także inne dodatki BMW Motorsport Heritage – w tym sportowa torba (565 zł), T-shirt (279 zł), czapka z daszkiem (195 zł), breloczek do kluczyka (189 zł). Wisienką na torcie są blaszane tabliczki z wyczynowym BMW 3.0 CSL (195 zł) – idealne do garażu miłośnika BMW, czy puzzle z motywem przedniej części 3.0 CSL (99 zł).

Czasu na zgromadzenie środków jest sporo, bo wprowadzony właśnie katalog „Life is a statement” i znajdująca się w nim kolekcja „BMW Motorsport Heritage” będą dostępne do 2019 r.

Motorsport Heritage

Motorsport Heritage

Podobne

Kupujemy używane cabrio BMW – E93 (2008-2013)

Wielu kierowców marzy o kabriolecie ze stajni BMW. Stan rzeczy przekłada się na sytuację na rynku wtórnym. Na okazyjny zakup serii 3 Cabrio lepiej nie liczyć. Szczególnie gdy szukamy wciąż świeżych modeli E93. BMW E93  następca E46 Cabrio  złamało wiele tabu. Było pierwszym kabrioletem koncernu ze sztywnym składanym dachem. Po raz pierwszy „trójka” Cabrio miała też…

Kto sprzedaje najwięcej EV? Europa i świat- TOP 10

Top 10 Europa: Tesla BMW Renault Mitsubishi Hyundai Nissan KIA VW Volvo Audi W Europie dominuje Tesla. Na drugim miejscu jest BMW (Mini na 11 pozycji). Na ostatnim miejscu podium jest francuski Renault. Volkswagen na dość odległym miejscu 8 za Japonią i Koreą. Audi zamyka Top 10. Top 10 świat: Tesla BYD BMW Beijing Auto…