Zdjęcia z cyklicznego spotu Youngtimer Warsaw - Trends Magazines

Zdjęcia z cyklicznego spotu Youngtimer Warsaw

15 września na błoniach stadionu PGE Narodowy odbył się cykliczny zlot miłośników klasyków oraz youngtimerów. Ze względu na szalejącą pandemię było to dopiero drugie spotkanie po ponad półtorarocznej przerwie.

Fanów aut klasycznych oraz tak zwanych youngitmerów nieustannie przybywa. Ubiegły sezon zlotowy z wiadomych przyczyn był praktycznie martwy. Wiadomość o wznowieniu cyklicznych spotów grupy Youngtimer Warsaw wywołała olbrzymie poruszenie. Potwierdzeniem tych słów była frekwencja, która pomimo środka tygodnia oraz ”biurowej” godziny rozpoczęcia spotkania przerosła najśmielsze oczekiwania.

Pośród wielu aut spotkać było można wiele zadbanych i klasycznych BMW oraz Volkswagenów. Prym wiodły zachowane w oryginalnej wersji serie 3 różnych generacji. Nie zabrakło także tak kultowych samochodów jak VW Garbus, VW T3 czy BMW 8er. Przerobione i mocno zmodyfikowane projekty? One także zagościły na zlocie Youngtimer Warsaw. Większość przybyłych samochodów możecie zobaczyć w galerii, która przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Fot. Paweł Kaczor

Podobne

VW Garbus - VW Golf 1 - ID.3 z frontu

Historia lubi się powtarzać, czyli spotkanie VW Garbusa 1302S z Golfem 1 i ID.3

Przez ponad 80 lat istnienia Volkswagen dał światu wiele aut, które na dobre zmieniły historię motoryzacji. Niepowtarzalnego Garbusa znają wszyscy. Golf zdefiniował na nowo segment popularnych do dziś kompaktów. Czy najnowsze rewolucyjne dziecko z Wolfsburga – model ID.3 – okaże się równie przełomowy, jak jego kultowi już dziś poprzednicy? Garbus jest dziś najbardziej rozpoznawalnym modelem Volkswagena na…

Konkurs – Wygraj prezentację Twojego BMW na łamach BMW Trends!

Twoim marzeniem jest zaprezentowanie swojego BMW na łamach naszego czasopisma BMW Trends? Weź udział w konkursie, wyślij zdjęcia, zachęć znajomych do wspólnego głosowania oraz komentowania i daj sobie szansę na wygraną – artykuł wraz z sesją zdjęciową Twojego BMW w grudniowym numerze BMW Trends lub na łamach naszej witryny internetowej www.trends.com.pl oraz nagrody rzeczowe tj.:…