Zdjęcia z cyklicznego spotu Youngtimer Warsaw - Trends Magazines

Zdjęcia z cyklicznego spotu Youngtimer Warsaw

15 września na błoniach stadionu PGE Narodowy odbył się cykliczny zlot miłośników klasyków oraz youngtimerów. Ze względu na szalejącą pandemię było to dopiero drugie spotkanie po ponad półtorarocznej przerwie.

Fanów aut klasycznych oraz tak zwanych youngitmerów nieustannie przybywa. Ubiegły sezon zlotowy z wiadomych przyczyn był praktycznie martwy. Wiadomość o wznowieniu cyklicznych spotów grupy Youngtimer Warsaw wywołała olbrzymie poruszenie. Potwierdzeniem tych słów była frekwencja, która pomimo środka tygodnia oraz ”biurowej” godziny rozpoczęcia spotkania przerosła najśmielsze oczekiwania.

Pośród wielu aut spotkać było można wiele zadbanych i klasycznych BMW oraz Volkswagenów. Prym wiodły zachowane w oryginalnej wersji serie 3 różnych generacji. Nie zabrakło także tak kultowych samochodów jak VW Garbus, VW T3 czy BMW 8er. Przerobione i mocno zmodyfikowane projekty? One także zagościły na zlocie Youngtimer Warsaw. Większość przybyłych samochodów możecie zobaczyć w galerii, która przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

REKORDOWA JETTA

Na festiwalu prędkości organizowanym na dnie jeziora Bonneville zmodyfikowana Jetta osiągnęła aż 338,15 km/h, stając się jednym z najszybszych Volkswagenów w historii. Amerykanie uwielbiają ściganie się po prostych. Niezwykle popularne zawody na 1/4 mili są przedsmakiem tego, co dzieje się na dnie wyschniętego Lake Bonneville. Tafla gładkiej jak stół soli jest świętym miejscem dla miłośników prędkości…

Hyundai Tucson – 18 lat wcześniej i dziś

Ależ ten czas pędzi... 18 lat temu byłem piękny i młody, a teraz... A co Ty robiłeś 18 lat temu? Taki Hyundai 18 lat temu pokazał pierwszą generację modelu Tucson i chyba się nie spodziewał, że po 18 latach model ten będzie sennym koszmarem niemieckich i nie tylko niemieckich marek! Pytacie mnie w listach, jakie…