Żeby 2020 był rokiem nowej klasy! - TRENDS ŻYCZY - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

Żeby 2020 był rokiem nowej klasy! – TRENDS ŻYCZY

Drodzy Czytelnicy,

Dziś sylwester, a jutro zaczynamy 2020. Tak tak, to będzie rok pod krypotnimem Neue Klasse… Nowa klasa- tak właśnie będzie w Trends. Nasze głowy są pełne pomysłów na to, co dalej będzie się działo na portalu i na łamach magazynów. A Wam życzymy, aby dzisiejsza feta przebiegła bezpiecznie do samego końca i żeby Wasze postanowienia noworoczne doczekały się realizacji! Niech nowy rok to będzie nowa klasa! 

Redakcja

 

 

Podobne

Jeden z niewielu… czyli BMW E21 Baur Alpina C1

Modele BMW, którymi zajęła się Alpina, są prawdziwym świętym Graalem dla fanów bawarskiej marki. Paweł, właściciel prezentowanego auta, spełnił swoje marzenia, stając się posiadaczem unikatowego na skalę międzynarodową samochodu. Nie zdecydował się jednak na zakup nowej Alpiny. To by było zbyt proste.  Postanowił odbudować pięknego klasyka zgodnie ze swoją wizją oraz, co najważniejsze, zgodnie z oryginałem. (więcej…)

„Foliowanie” BMW 1 M za 10 tys. euro!

„Foliowanie” nadwozia zyskuje popularność. Pozwala na szybką i względnie tanią metamorfozę samochodu, a do tego chroni oryginalny lakier przed uszkodzeniami. Ciekawy projekt z folią w roli głównej zaprezentowała niemiecka firma SchwabenFolia. Karoserię nieprodukowanego już BMW serii 1 M Coupé oklejono winylem w nietuzinkowym kolorze Irie Green. Na tym prace mogłyby zostać zakończone. W końcu 340-konna…