Wielkie nerki z nowej czwórki na klasycznych BMW. Co by było gdyby.... - Trends Magazines

Wielkie nerki z nowej czwórki na klasycznych BMW. Co by było gdyby….

E36 M3 nerki

A co by było, gdyby BMW instalowało długie pionowe nerki od zawsze? Drivetribe postanowił sprawdzić i „przykleić” kilku sportowym BMW zestaw długich kłów.

 

BMW 2002 Turbo

2002 Turbo to pradziad BMW M3 i pierwszy samochód produkcyjny z turbodoładowaniem. Co sądzicie o wersji z wąską pionową nerką? Naszym zdaniem- (o dziwo) jest OK.

BMW 2002 turbo nerki     

BMW E30 M3

To pierwsze BMW M3 i prawdziwa ikona motorsportu. Dziś to poszukiwany klasyk. Tutaj długie nerki wyglądają zdecydowanie gorzej… o matko.

E30 M3 nerki

BMW E36 M3 

Ta generacja M3 przez lata żyła w cieniu legendarnego E30. Ale to w E36 po raz pierwszy mamy 6-cylindrowy silnik i potężną moc 321 KM (S50B32). Tutaj wielkie nerki wyglądają okropnie…

E36 M3 nerki


Zobacz więcej

BMW E46 M3

W tym przypadku niestety wcale nie jest lepiej… nerki zupełnie psują wyraz twarzy E46. Przy okazji M3 tej generacji BMW stworzyło wersję CSL. To auto do dziś uważane jest za jedną z najlepszych odmian BMW M3, a jej czas 7:55 na północnej pętli Nürburgring budzi respekt nawet w 2020.

E46 M3 nerki

BMW E92 M3

To jak do tej pory jedyna generacja M3 z silnikiem V8. Moc widlastej jednostki wynosi 420 KM. Nie wiem, jak Wam, ale mnie się od tego momentu zaczyna się nawet podobać ten pionowy grill. 

E92 M3 nerki

BMW F82 M4

Ta generacja sportowego Coupé wprowadza wiele zmian do kanonu sportowych BMW. Po raz pierwszy silnik otrzymał turbodoładowanie, zmianie uległa również nazwa- BMW M4. Zupełnie inaczej BMW koduje też tę generację – typoszereg nazywa sie F82, podczas gdy o „zwykłe” BMW 3 kodowane jest jako F32. A jak tu wygląda grill? Mnie się podoba!

F82 M4 nerki


Zobacz więcej

Jeden komentarz

Comments are closed.

Podobne

VW Golf II GTI – zapomniany mistrz świata grupy A

Samochody ze stajni Volkswagen Motorsport rozdawały ostatnimi czasy karty na odcinkach specjalnych światowych rajdów. Mało kto pamięta, że podobnie było w 1986 roku, kiedy Kenneth Eriksson za kierownicą Golfa II sięgnął po najwyższe laury w Grupie A. Volkswageny zaczęły pojawiać się w poważnych rajdach w latach 70. XX wieku. Wówczas honoru marki na odcinkach specjalnych…

VW eUP! ładowanie

Elektryczna ofensywa Volkswagena

Elektryczna ofensywa Volkswagena: po wprowadzeniu we wrześniu do sprzedaży elektrycznego modelu ID.3 marka Volkswagen będzie w czwartym kwartale kontynuować rozpoczętą z sukcesem ofensywę w dziedzinie samochodów z napędem elektrycznym. ID.4 Klienci mogą już zamawiać Volkswagena ID.4 – drugi model skonstruowany na modułowej platformie MEB. ID.4 to elektryczny SUV, który będzie produkowany i sprzedawany na wszystkich…