Wrześniowy car spotting - Trends Magazines

Wrześniowy car spotting

Początek jesieni to wspaniały okres dla miłośników obserwowania przyrody. Migracje ptaków, przygotowania do zimowej hibernacji… Ale w zasadzie to po co chodzić po lasach, skoro równie przyjemnie jest obserwować auta? Car spotting z łatwością przebija wędkowanie jeśli chodzi o emocje i radość ze złapania wspaniałego okazu. Dzięki uprzejmości @wwasupercars mam więc dla Was małą galerię z warszawskich ulic.

Sezon na superauta się już powoli kończy, dlatego w relacji przeważają mocne „daily”. Z ciekawostek warto wspomnieć o pierwszych egzemplarzach elektrycznego Mustanga powoli pojawiających się na naszych ulicach.

Uwagę zwraca również z pozoru stare i niezbyt ciekawe Ferrari 360 Modena. Auto z charakterystyczną rejestracją W4ANSER jeździ po stolicy od dobrych kilkunastu lat.

Maciek Kalkosiński

 

Podobne

Z pozoru leniwe BMW E30 cabrio

Prawie w każdej, nawet najsłodszej bajce występuje czarny charakter. Pozornie nie tak groźny i raczej miły dla otoczenia, w rzeczywistości skrywający drugą, zdecydowanie mniej grzeczną naturę. Poznajcie E30 Cabrio, które tylko z pozoru udaje auto do leniwej jazdy z wiatrem we włosach. Pod koniec 2013 roku prawdziwi pasjonaci marki BMW Dorota i Marcin postanowili wzbogacić…

BMW E36. Alpina, czy replika? – Wasze zdjęcia – GALERIA

Nasza redakcyjna koleżanka Agnieszka "ustrzeliła" ostatnio takie E36. Jest to replika Alpiny B6. Co sądzicie o tego typu replikach? My się cieszymy, że ktoś tak dba o swoje BMW i inspiruje się tym, co najlepsze. Jesteśmy na tak! Piękne zdjęcia i śliczne E36 - dzięki Aga! Zapraszamy na stronę autorki zdjęć: Agniess.pl