Wrześniowy car spotting - Trends Magazines

Wrześniowy car spotting

Początek jesieni to wspaniały okres dla miłośników obserwowania przyrody. Migracje ptaków, przygotowania do zimowej hibernacji… Ale w zasadzie to po co chodzić po lasach, skoro równie przyjemnie jest obserwować auta? Car spotting z łatwością przebija wędkowanie jeśli chodzi o emocje i radość ze złapania wspaniałego okazu. Dzięki uprzejmości @wwasupercars mam więc dla Was małą galerię z warszawskich ulic.

Sezon na superauta się już powoli kończy, dlatego w relacji przeważają mocne „daily”. Z ciekawostek warto wspomnieć o pierwszych egzemplarzach elektrycznego Mustanga powoli pojawiających się na naszych ulicach.

Uwagę zwraca również z pozoru stare i niezbyt ciekawe Ferrari 360 Modena. Auto z charakterystyczną rejestracją W4ANSER jeździ po stolicy od dobrych kilkunastu lat.

Maciek Kalkosiński

 

Podobne

BMW serii 5 LONG CHINA

Na rynek trafia przedłużone BMW serii 5 LCI. Gdzie można je kupić?

Po wprowadzeniu na rynek nowego BMW serii 5 w lipcu 2020 r., teraz swoją premierę ma wersja przeznaczona na rynek chiński podczas targów Auto China 2020 w Pekinie. Nowe BMW serii 5 jest również dobrze przygotowane na rynek chiński pod względem łączności i obsługi. Chińscy klienci tradycyjnie przywiązują dużą wagę do aspektów komfortu. Ponieważ wizualna…

Metamorfoza. BMW E36 316i coupé

BMW E36 w nadwoziu coupé było i nadal jest marzeniem wielu młodych kierowców chcących zacząć zafascynowanych autami bawarskiej marki. Atrakcyjna linia nadwozia, dobre prowadzenie, szeroki wybór jednostek napędowych oraz przystępne ceny na rynku wtórnym wpływają na popularność tego modelu. Przemek, właściciel coupé serii 3, które dziś przedstawiamy, poddał prawdziwej metamorfozie. Po raz pierwszy ujrzał je…