W Gran Turismo 7 będą auta ze wszystkich epok - Trends Magazines

W Gran Turismo 7 będą auta ze wszystkich epok

W sieci pojawił się zwiastun najnowszej odsłony Gran Turismo 7. W grze będzie można pojeździć ponad 400 modelami aut z różnych motoryzacyjnych epok. 

Co ciekawe, w poprzednich częściach dostępnych aut w grze było znacznie więcej. W Gran Turismo 4 było ich ponad 700, a w Gran Turismo 6 nawet 1 197! Jednak 400 modeli to i tak wystarczająco dużo, żebyście znaleźli wśród nich swój ulubiony model.

Zwiastun pokazuje, że możemy spodziewać się aut ze wszystkich motoryzacyjnych epok. Od przedwojennej Alfy Romeo 8C 2900, przez Aston Martina DB5 i Pontiaca Trans AM, Porsche 911 964 aż po koncepcyjne samochody wyścigowe. Po Gran Turismo 7 możemy spodziewać się genialnej grafiki oraz zapewne dynamiki gry, biorąc pod uwagę, że gra będzie dostępna na platformę Play Station 4 i 5. Premiera Gran Turismo 4 marca 2022 roku. 

Podobne

Bezkompromisowe BMW RS-M3

BMW M3 jest szybkie i ostre. Nie znaczy to, że nie może być jeszcze bardziej drapieżne. Ciekawą wizję „trójki” zaprezentowało RS-Racingteam. Tuner z Viernheim postanowił przygotować wyścigówkę z drogową homologacją.   Punktem wyjścia było czterodrzwiowe BMW E90 M3. Być może coupé byłoby wdzięczniejszym materiałem do tuningu, jednak śnieżnobiały sedan również ma swój urok. Po wyposażeniu…

BMW-seria-2-Gran-Coupe-220d-xDrive-widok od tylu

Test BMW 2 Gran Coupé 220d xDrive – przeczytaj zanim kupisz

Ostatni okres w motoryzacji to czas rozwoju SUV-ów oraz czterodrzwiowych sportowych coupé, które niemiecki producent określa jako Gran Coupé. Najnowsze BMW 2 GC będzie ozdobą przydomowego parkingu i sprawdzi się jako tzw. drugie auto. To szykowny sedan z wnętrzem godnym klasy premium, który prowadzi się jak kompakt. Silniki i prowadzenie BMW oferuje trzy silniki benzynowe oraz cztery wysokoprężne. Najsłabsze…