Ultrace 2023 Wrocław - fotorelacja - Trends Magazines

Ultrace 2023 Wrocław – fotorelacja

Ultrace 2023 za nami. Kultowa już impreza po raz kolejny odbyła się we Wrocławiu na stadionie Tarczyński Arena. Zapraszamy do fotorelacji z Ultrace 2023!

Ultrace wyróżnia się na tle podobnych imprez bardzo restrykcyjną selekcją. Do Ultrace 2023 zgłosiło się kilkanaście tysięcy samochodów, wybrano tylko tysiąc. Wystawcy oraz zwiedzający przyjechali tutaj z całej Europy.

Podczas imprezy można było oglądać wiele bardzo nisko położonych BMW, VW, Porsche, Ferrari czy Lamborghini. Pojawili się także oficjalni przedstawiciele marek takich jak Volkswagen z dwoma modelami serii R oraz jedyną na świecie sztuką Golfa R Hurricane. Oprócz statycznych samochodów można było podziwiać te w ruchu podczas zawodów driftingu. Do zobaczenia za rok!

fot. Konrad Maruszczak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Prezenty pod choinkę – ścigaj się z Carrerą

Grudzień, to czas prezentów, a samochody i wszystko z nimi związane jest tym, co kochamy. To nasz propozycja dla motomaniaków dużych i małych.   Któż z nas nie marzył o wyścigach? Oczywiście, nie każdemu jest dane jak Robertowi Kubicy wystartować nie tylko w Formule 1 ale tez DTM,  LMPT czy rajdach. Myśląc o prezentach pod…

Krzysztof Rutkowski kupił nowe BMW 7

Detektyw-celebryta znany jest z pokazywania się w drogich i luksusowych samochodach. Teraz do jego garażu trafia nowe BMW Serii 7. Będzie go można poznać po wyjątkowych tablicach rejestracyjnych. Krzysztof Rutkowski znany jest z zamiłowania do Mercedesów, posiada m.in. Klasę G oraz sportowego AMG GT. W garażu gości również opancerzony pojazd terenowy TUR. Teraz jednak znany…