TOP 3 polskich nutek o BMW - Trends Magazines
17 maja 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

TOP 3 polskich nutek o BMW

BMW Alpina B5 E601 M6 batmobil

No i mamy to! Całe podium wypełnione piosenkami dedykowanymi BMW. Wszystkie trzy to nasze rodzime produkcje, wszystkie są też mniej lub bardziej w klimacie disco polo, ale jedna – najmłodsza jest niestety bardzo wulgarna.

  1. Vizza & V-project -Bma (Official Video)

    Na pierwszym miejscu kultowy kawałek z 2012 roku. Najstarszy na naszej liście i wyświetlany ponad 12 mln. razy. Dla mnie ta nutka to już klasyka.

  2. FASTER – Beta w benzie (2017 Official Video)

    Numer dwa to typowy klimat nowoczesnego disco polo i jest wyprodukowany w dużo droższy sposób od nr 1, ale nas nie przekona nawet ponad 23 mln wyświetleń. U nas miejsce drugie.

  3. Dycha – BMW (Piosenka o BMW)

    W zestawieniu trzecie miejsce to też ostatnie. Dla nas ta piosenka jest po prostu zbyt wulgarna i znajduje się na liście, bo musi. Panie Dycha, BMW to może być Touring a nie kombi.

Przesłuchaliście wszystkie? Mam nadzieję, że choć odrobinę udało mi się poprawić Wam humor w ten poniedziałek po długim weekendzie. Którą nutkę wy wybieracie?

Miłego dnia!

 

Podobne

Tuning E36 M3 widok z tyłu

Perfekcyjne E36 M3

BMW M3. Data produkcji 26 stycznia 1999 r. Silnik S50B32, 321 KM. Manualna sześciobiegowa skrzynia biegów. Co jest w tym aucie tak intrygującego, że je pokazujemy? To jedna z niewielu tak wypieszczonych i zadbanych M3. Od końca produkcji tych samochodów minęło wiele lat, niejeden skończył tragicznie… Egzemplarz z Przemyśla to prawdziwy rodzynek. Cel - jeżdżący…