To BMW wygląda, jakby chodziło na siłkę. Zobaczcie projekt LUMMA CLR X7 - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

To BMW wygląda, jakby chodziło na siłkę. Zobaczcie projekt LUMMA CLR X7

LUMMA pokazała CLR X7. To takie BMW X7, które wykupiło karnet na siłownię i dietę pudełkową.

Mięśniak

Sercem udoskonaleń LUMMA są modyfikacje aerodynamiczne: imponujące poszerzenia nadkoli w połączeniu z nowym wyglądem frontu,  spojlera dachowego i lotki oraz tylnego dyfuzora zmieniają nadwozie w kulturystę.

Felgi mają 24 cale!

Felgi aluminiowe LUMMA CLR 24 RS o wymiarach 10 x 24 cali na przedniej osi i 13 x 24 cali z tyłu mają opony o szerokości 295 i 355 milimetrów. Jest też 23-calowe koło LUMMA CLR 23 LR, ale po co… 24 to jest to!

Jak jest w środku?


Specjaliści od tuningu mogą również całkowicie przeprojektować wnętrze. Wszystko jest dostępne: od aluminiowego zestawu pedałów po haftowane maty podłogowe i ekskluzywne tapicerki ze skóry. 

Ceny body-kitu LUMMA z 23-calowymi kołami, zaczynają się od 16 750,00 EUR plus VAT

Podobne

Nowy Volkswagen Polo. Lider segmentu B?

W Berlinie odbyła się światowa premiera szóstej generacji Volkswagena Polo - modelu, który wyznaczył nowe standardy w segmencie B. Polo wyróżnia się wyrazistą stylistyką, zapewnia znacznie więcej miejsca, ma wydajne silniki i najnowsze systemy asystujące, czyli posiada wszystko co potrzebne, by kontynuować sukces poprzednich generacji. To ambitny plan. Nie można zapominać, że Polo piątej generacji…

BMW E39 530d SE Automatic widok z przodu

Używane BMW E39 530d – poradnik. Kup, bo może być drożej

Trzylitrowy diesel jest marzeniem wielu miłośników BMW. O taką jednostkę napędową dość łatwo pod maską używanej piątki E39. O czym trzeba wiedzieć przed jej zakupem? 6-cylindrowy diesel   W 1998 roku sześciocylindrowy diesel M57 z common railem zaczął zajmować miejsce jednostek oznaczanych symbolem tds. Ostatnie E39 w wersji 530d zjechały z taśm fabrycznych w maju 2003 roku. Trzy lata wcześniej silnik został…