TERENOWE BMW E34 COMPACT - Trends Magazines
15 kwietnia 2021

TERENOWE BMW E34 COMPACT

BMW E34 Compact offroad

Szach mat! Myślisz, że widziałeś już wszystko? No to zobacz terenowe BMW E34 Compact. Ale zaraz, zaraz.. przecież nie było nigdy terenowego E34, ani E34 Compact? No nie było i co z tego? 

Jeden z podwarszawskich serwisów samochodowych przygotował sobie demo-car. Praktyka stara i znana, ale pomysł faktycznie unikatowy. Nadwozie E34 Touring zostało skrócone i osadzone na ramie auta terenowego. Całość została polakierowana zielenią kojarzoną z filmem Szybcy i Wściekli! Na masce wielki wlot powietrza… no cóż. Żółte amortyzatory i czerwone szekle do holowania pokazują, że to dzielne auto.

BMW E34 Compact offroad

“BMW klasy G”

To dość powszechna praktyka, żeby wsadzać silniki BMW do terenowych łazików typu zmota. Być może tym razem było podobnie. Zdjęcia znaleźliśmy w sieci, no i musimy Wam pokazać. Co by nie mówić to prawdopodobnie najbardziej kompetentne w błocie BMW jakie widzieliśmy. “BMW klasy G”?

BMW E34 Compact offroad

Podobne

ibiza arona

Ewolucja czy rewolucja? Nowy SEAT Ibiza i Arona.

Nowy SEAT Ibiza i Arona zostały zaprojektowane, by odpowiedzieć na współczesne wymogi digitalizacji i dostępności w sieci. Zachowanie młodzieńczego charakteru i intuicyjność obsługi były priorytetem dla projektantów podczas modernizacji modelu. Zupełnie nowy styl projektowania oraz zaawansowana technologia pozwoliły na ulepszenie funkcjonalności i jakości wnętrza. – SEAT Ibiza to kluczowy model w historii marki z blisko 6 milionami egzemplarzy sprzedanych pięciu pokoleniom klientów. SEAT…

Jesteśmy najbardziej dynamicznymi kierowcami w Europie!

Nie jest tak źle, jak sądzimy. Z przeprowadzonego w Europie na zlecenie Shella  badania „Drive On” wynika, że Polacy to najbardziej asertywni i dynamiczni kierowcy w Europie. Lubimy podkreślać swoją obecność na drodze i przywiązują szczególną uwagę do swoich umiejętności oraz osiągów aut. Jacy są inni Europejczycy? Warto przeczytać przed wyjazdem na zagraniczny urlop. Na podstawie…