Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy? - Trends Magazines

Szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy?

Młoda dziewczyna wrzucę monetę do świnki skarbonki

Rosnące ceny dają się nam wszystkim we znaki. W domowym budżecie coraz większy udział zajmują wydatki na droższą żywność, paliwo i media. Warto jednak mieć świadomość, że nawet w takiej sytuacji są rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić konkretne kwoty pieniędzy. Dzięki temu nie będziemy musieli rezygnować z zakupu wysokiej jakości produktów lub kosztownego hobby.

Portal z rabatami na produkty i usługi

Coraz większą popularnością cieszy się portal, na którym znaleźć można kody rabatowe do ulubionych sklepów Polaków. Warto wejść na stronę internetową https://zrabatowani.pl/ i osobiście przekonać się o zaletach takiego rozwiązania. Portal oferuje zniżki do takich sklepów, jak między innymi: CCC, Bonprix, eObuwie, Smyk, Sephora, Media Expert, Zooplus, Zalando, Deichmann, Allegro, Empik, 5 10 15, Lidl, 50style, Media Markt. Ale to nie wszystko. Zrabatowani.pl proponują także zaoszczędzić na usługach. W swojej ofercie mają bowiem rabaty do: Sun&Snow, FlixBus, Orange, Canal+ lub Player.

Oferta została podzielona na kilka najważniejszych kategorii, takich jak: moda i styl, dla dzieci, kosmetyki, sprzęt AGD, sprzęt RTV, książki, sport i hobby, dom i ogród, turystyka i wakacje, pozostałe. Dzięki temu można szybko znaleźć sprzedawcę lub usługę. Wysokość zniżki i jej zakres zależy od konkretnego sklepu. Niektóre marki proponują kod rabatowy na pierwsze zakupy, inni preferują zwrot środków po dokonaniu zakupu. Istotne jest to, że kupujący od razu wie, na jaki rabat może liczyć.

Z oferty Zrabatowani.pl skorzystają osoby, które lubą robić zakupy przez Internet. Dzięki temu oszczędzają nie tylko pieniądze, ale również czas, który należałoby spędzić w galerii, aby znaleźć idealny produkt. Co ciekawe, w opcji jest także wsparcie wybranej organizacji charytatywnej. Uzyskany rabat można bowiem wpłacić na organizację pożytku publicznego.

Zakup produktów energooszczędnych

Sprawdzonym rozwiązaniem jest także zakup do domu urządzeń, które oszczędzają energię. Chodzi zarówno o sprzęt AGD, jak i RTV. Na urządzeniach tego typu znajdują się informacje o mocy i poborze energii, które klasyfikowane są według ogólnonarodowej skali. Dzięki temu możemy oszczędzić dość spore kwoty za media, w tym nie tylko energię elektryczną, ale również wodę.

Oczywiście nie warto wyrzucać z domu kilkuletniej pralki lub lodówki, która jest ciągle sprawna. Nie ma to bowiem żadnego uzasadnienia ekonomicznego i ekologicznego. Jednak, gdy musimy kupić coś nowego, bo dotychczasowy sprzęt się zepsuł, to sprawdzanie konkretnych parametrów w zakresie energochłonności ma bardzo istotne znaczenie.

Inne oszczędne rozwiązania

Warto zaznaczyć, że w praktyce stosowane są także inne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić trochę pieniędzy. W opcji jest chociażby zakup energooszczędnych żarówek i wyłączanie światła w tych miejscach, w których akurat nie przebywamy.  

Ogromną rolę odgrywa także podejście do dojazdu do pracy lub na uczelnię. Jeśli mieszkamy w miejscowości, która posiada transport publiczny, to powinniśmy zrezygnować z dojazdu do pracy samochodem i wybrać tramwaj lub autobus. Jeśli jednak takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, to warto rozpatrzyć dojazdy do pracy razem ze współpracownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Zakupy przez internet – wyposażenie wnętrz

Co ciekawe, już 70% użytkowników sieci regularnie realizuje zakupy przez internet. W ostatnim czasie branża e-commerce przeżywa wzmożony rozwój i bez wątpienia wpływ na to ma pandemia koronawirusa oraz związane z nią restrykcje. Czy wszystko można kupić online? Okazuje się, że tak, a takie zakupy wykazują szereg korzyści. Sprawdź, co kupują Polacy najczęściej, wybierając zakupy…

Side view of a couple talking sitting on a couch and looking each other at home.

Rozwód – jak bez problemów przejść przez ten mało przyjemny etap

Sprawy rodzinne są jednymi z najbardziej delikatnych i poważnych w życiu każdego z nas, a rozwody, które coraz częściej kończą małżeństwa, należą do tych najtrudniejszych. Pociągają za sobą wiele konsekwencji prawnych, a jednocześnie wywołują skrajne emocje, które często wpływają na postrzeganie sytuacji. Dlatego do tego trudnego momentu warto przygotować się już wcześniej, zdobywając odpowiednią wiedzę.…