"Super Bulli" to VW Bus T6.1 od ABT- TUNING - Trends Magazines

„Super Bulli” to VW Bus T6.1 od ABT- TUNING

ABT poprawia wygląd i osiągi VW T6.1. Teraz jest niżej i dużo ciekawiej dzięki pakietowi aerodynamicznemu. Silnik 2.0 TDI ma teraz 226 KM i 490 Nm.

Silnik i aero

Od początku marca 2020 r. do VW T6.1 dostępny będzie zestaw ABT Power Performance Upgrade. Standardowy silnik 2.0 TDI o mocy 199 KM (146 kW) i od 450 Nm będzie można wzmocnić do 226 KM (166 kW) i 490 Nm. ABT opracował również do „Super Bulliego” pakiet ABT Aero: dokładkę przedniego zderzaka, upgrade przedniego grilla, listwy boczne do wersji o długim oraz krótkim rozstawem osi, dokładkę tylnego zderzaka z czterema błyszczącymi czarnymi końcówkami wydechu i tylny spoiler.

Pakiet ABT Aero nie jest zarezerwowany jedynie dla najmocniejszego modelu, ale jest również kompatybilny ze słabszymi wariantami. Do „średniej” wersji 2.0 TDI dostępny jest ABT Engine Control (AEC). Oprogramowanie zwiększa moc silnika z 150 KM (110 kW) i 340 Nm do 180 KM (132 kW) i 400 Nm.

Zawieszenie

Zestaw zawieszenia BILSTEIN z regulacją wysokości podkreśla sportowy wygląd. Zarówno z przodu, jak i z tyłu auto można obniżyć od 40 do 70 mm. ABT Sportsline opracowuje obecnie również własne sprężyny zawieszenia, które wkrótce będą dostępne.

Felgi

Klienci ABT Sportsline mogą wybierać między modelem DR w 8,5 x 19 cali lub GR w 9,0 x 20 cali. To oczywiście indywidualna kwestia, choć prezentowany bus z czarnymi felgami wygląda świetnie!

Podobne

Od 18,75 tys. do 27 tys. dopłaty do „elektryka” – już od 12 lipca

Poznaliśmy szczegóły nowego programu dopłat do aut elektrycznych. Można zyskać do 27 tysięcy złotych. "Mój elektryk" Dyskusja na temat dopłat dopłat do aut elektrycznych nabiera rozpędu. Prowadzony przez NFOŚiGW program wsparcia nabywców samochodów elektrycznych „Mój elektryk” został właśnie uaktualniony. Rozszerzenie grona beneficjentów mogących ubiegać się o dofinansowanie zakupu samochodu elektrycznego o przedsiębiorców i samorządy, podniesienie wysokości dopłaty…

Dziś premiera drugiego sezonu serialu „Jazda o życie”. Czy będzie w nim Robert Kubica? – TRAILER

Dziś swoją premierę ma drugi sezon rewelacyjnego serialu dokumentalnego o Formule 1 - "Jazda o życie". To produkcja oryginalna Netflix i właśnie tam będzie można ją oglądać. Ja nigdy nie byłem wielkim fanem F1, ale wszystko zmieniło się po obejrzeniu pierwszego sezonu "Jazdy". Część z Was pewnie też tak ma, że obejrzycie wszystko o samochodach.…