Straż Graniczna skonfiskowała najdroższe auto w tym roku. Za kółkiem Ukrainiec i Rosjanin - Trends Magazines

Straż Graniczna skonfiskowała najdroższe auto w tym roku. Za kółkiem Ukrainiec i Rosjanin

Podlaskiemu Oddziałowi Straży Granicznej udało się skonfiskować auto pochodzące z przestępstwa. To ich najcenniejszy pojazd zdobyty w tym roku. W BMW 530i byli 26-letni obywatel Ukrainy wraz z pasażerem, 33-letnim obywatelem Rosji.

Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Rutce-Tartak zatrzymali do kontroli kierowcę BMW na niemieckich numerach rejestracyjnych. Auto zostało sprawdzone pod kątem technicznym, a funkcjonariusze przyjrzeli się także źródłu, skąd pochodzi auto. W systemie zobaczyli informację, że BMW 530i zostało skradzione na terenie Niemiec. Kierowca z Ukrainy oraz rosyjski pasażer zostali natychmiast zatrzymani i poddani dalszym czynnościom sprawdzającym. 

Do takich zatrzymań jednak dochodzi bardzo rzadko. Skradzione samochody są zazwyczaj natychmiast rozbierane na części i w takiej formie wywożone za granicę. Od czasu do czasu udaje się złapać złodziei i rozwiązać dziuplę. 

Czarne BMW 530i okazuje się najdroższym samochodem zatrzymanym przez Straż Graniczną. Wartość tego pojazdu szacuje się na 400 tys. zł. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

BMW M3 G80 AC Schnitzer – oto najmocniejsze M3 w historii

AC Schnitzer to tuner znany z przerabiania mocnych BMW na... jeszcze mocniejsze. Właśnie zaprezentowali swoje najnowsze dzieło i nie zawiedli nas. Przed wami najmocniejsze M3 G80 na rynku. AC Schnitzer oferuje pakiet wzmacniający do silnika S58, który podnosi moc z 510 KM i 650 Nm do 590 KM i 750 Nm. AC Schnitzer chwali się,…

VW ID.4 tył bok

Elektryczny SUV staje się rzeczywistością. Volkswagen rozpoczyna produkcję ID.4

Powiększa się rodzina modeli ID. – właśnie rozpoczęła się seryjna produkcja ID.4, pierwszego SUV-a Volkswagena wyposażonego wyłącznie w elektryczny napęd. ID.4, podobnie jak ID.3, jest produkowany i dostarczany klientom jako auto neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla. Kiedy premiera? Światowa premiera ID.4 odbędzie się pod koniec września, a auto zostanie wprowadzone do sprzedaży w Polsce…