Skoda Fabia vs Maybach - kosztowny wypadek pod Warszawą - Trends Magazines

Skoda Fabia vs Maybach – kosztowny wypadek pod Warszawą

Do czołowego zdarzenia doszło pod Warszawą, na drodze wojewódzkiej nr. 720 w Otrębusach. Kierowca Fabii zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z Mercedesem-Maybachem. Z pewnością będzie to kosztowna przygoda dla sprawcy.

Jak informuje „Super Express”, kierujący Skodą z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z niemiecką limuzyną. W zdarzeniu brało udział pięć osób. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Na szczęście nikt nie został ranny.

Poszkodowany za to może być portfel kierowcy Fabii. Naprawa Maybacha prawdopodobnie zostanie pokryta z OC sprawy, a jak wiadomo naprawa takiego luksusowego auta nie będzie należała do najtańszych. Np. używany grill (inaczej atrapa chłodnicy) to koszt kilku tysięcy złotych. Przedni zderzak – 4000. Przedni reflektor – 3-4 tysiące zł. Do tego dochodzą jeszcze elementy w silniku, poduszki powietrzne, maska no i robocizna. Koszt całej naprawy z pewnością przekroczy 30 tysięcy złotych.

fot. se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

VW TRENDS 4/2019 już w sprzedaży!

84 strony już 19 grudnia w sprzedaży: A w środku m.in.: ●  Nowy Golf 8 – Legendy i panowania VW ciąg dalszy ●  Targi Essen Motor Show – co będzie modne, a co już nie ● 3 x Passat -  Alltrack, GTE i  R-Line – który lepszy? ● Drogowy zawadiaka - T-Roc w wersji R…

dziecko za kierownicą

11-latek za kierownicą woził 8-letniego brata. Matka: „Nic się nie stało”

Policjanci postanowili zatrzymać do kontroli Fiata, bo nie widzieli w samochodzie kierowcy! Kontrola wykazała, że kierowca ma 11 lat, a jego pasażer 8. Mama dzieci obserwowała wszystko idąc za autem. Do zdarzenia doszło w niedzielę (17.05.2020 r.) w jednej z miejscowości powiatu tatrzańskiego. Policjanci patrolujący gminne drogi zauważyli przed sobą Fiata, lecz nie byli wstanie…