Rejestracja "BMW" za 25 tys. zł - Trends Magazines

Rejestracja „BMW” za 25 tys. zł

Prywatna tablica rejestracyjna I CEO

Z pewnością wszyscy wiecie czym są tablice rejestracyjne na zamówienie. Dziś możecie kupić kilka ciekawych „blach” na aukcji w Anglii. 

Aukcja i zasady w UK

Angielskie tablice rejestracyjne są przyznawane rejestrowanemu autu dożywotnio. Inaczej jest z tablicami prywatnymi. Dostępne wzory są sprzedawane jako same prawa do użycia wzoru. Następnie właściciel decyduje jaki samochód je otrzyma. Może też odsprzedać je dalej. W ten sposób ciekawych wzorów idealnych dla aut BMW trafiło na dzisiejszą aukcję Silverstone Auctions.


Zobacz więcej

Co można kupić?

Jakie tablice można kupić? Wśród licytowanych wzorów cztery zawierają człon „BMW”. Dom aukcyjny przewiduje, ze ich ceny osiągną pułap 5 tys. Funtów. 


1. BMW 1H

  BMW 1H 

2. 735 BMW

735 BMW

3. BMW 111L

BMW 111L

4. BMW IF

BMW 1F

 

Podobne

Volkswagen Arteon R

VW Arteon w 2021. Jest wersja R!

Od dzisiaj można zamawiać dwie nowe odmiany – 320-konnego Arteona R i Arteona eHybrid z hybrydowym zespołem napędowym typu plug-in. Zasięg na energii elektrycznej wynosi do 59 km (liftback) i do 57 km (Shooting Brake). Arteon R Topowy Arteon R, zaprojektowany przez dział Volkswagena R, jest napędzany przez silnik EA888 evo4 – najnowszą ewolucję zaawansowanej…

1.9 TDI kończy 30 lat

Jednostka obrośnięta mitami i legendami kończy w tym roku 30 lat. Mowa o silniku 1.9 TDI, który zyskał sobie rzesze zwolenników i przeciwników. W Polsce auta z tymi silnikami to wciąż bardzo, bardzo częsty widok. Wielu kojarzy silniki TDI z VW, ale popularne "ropniaki" pojawiły się po raz pierwszy pod maskami aut innej marki -…