Nowa opcja w BMW Serii 3 - podświetlany grill - Trends Magazines

Nowa opcja w BMW Serii 3 – podświetlany grill

Oferowana w Indiach wersja BMW Serii 3 jest dłuższa, a dzięki dodatkowej opcji dostała więcej prestiżu. Tak, podświetlany grill – coś czujemy, że ta opcja będzie hitem do E46 i E39 na polskim rynku.

Świecące nerki znamy już z BMW X6, ale teraz ta opcja trafiła do mniejszej „trójki”. Na indyjskim rynku oferowana jest edycja Iconic Edition i podświetlany grill to nie jedyna fanaberia, którą można domówić do Serii 3. 

Jak wiadomo, na azjatyckim rynku klienci preferują przedłużony rozstaw osi. Dlatego BMW 3 Iconic Edition jest oferowana tylko jako odmiana L.

Oprócz świecącego grilla, BMW Serii 3 w wersji Iconic Edition oferuje przedłużone nadwozie – ma długość 4829 mm (zwykłe ma 4709 mm), a rozstaw osi 2961 mm (2851 mm wersja europejska). Dodatkowo auto ma podświetlaną kryształową gałkę zmiany biegów z logo „3”, skórę i 18-calowe felgi.

Do wyboru są tylko 3 kolory nadwozia:

  • Mineral White
  • Carbon Black
  • Cashmere Silver

Auto może napędzać 2-litrowa benzyna 330Li lub diesel 2.0d. O dziwo wersja benzynowa jest tańsza o kilka tysięcy złotych. 

Jak wam się podoba podświetlany grill? Będzie hit w E46 czy E39 w Polsce?

Konrad Maruszczak

Podobne

Logo XIX zlotu gar-busow w Tarnowie

XIX Ogólnopolski Zlot Miłośników Gar-Busów

Członkowie Tarnowskiego Klubu Miłośników Garbusów zapraszają wszystkich kochających Garbusy, Busy i inne pojazdy zabytkowe, na XIX Ogólnopolski Zlot, który w tym roku ponownie odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia na terenie Ludowego Ośrodka Sportowego DUNAJEC przy ul. Sportowej 1 w Zbylitowskiej Górze. Dla uczestników organizatorzy przygotowali olbrzymią zadaszoną przestrzeń, chroniącą przed opadami deszczu, pole namiotowe…

Lamborghini Classic Countach

Smak designu z Lamborghini & Design Concorso d’Eleganza.

W dniach 19–21 września w Wenecji i Trieście odbędzie się druga edycja Lamborghini & Design Concorso d'Eleganza. W wydarzeniu weźmie udział około 30 klasycznych samochodów Lamborghini, w tym najbardziej kultowe modele historii marki wyprodukowane w latach 1963–1991, a także niektóre bardziej nowoczesne egzemplarze. Konkurs organizowany jest przez Polo Storico Lamborghini, dział odpowiedzialny za zachowanie dziedzictwa…