Promocje na tańsze paliwo nie tylko na Orlenie - Trends Magazines

Promocje na tańsze paliwo nie tylko na Orlenie

W odpowiedzi na zniżki na paliwo, które wprowadził Orlen także inne stacje postanowiły przyciągnąć do siebie klientów. Gdzie jeszcze możemy kupić tańsze paliwo?

Bądźmy szczerzy, że w przypadku obecnych cen paliw, tańsze nie oznacza tanie. Rabaty 30, czy 40 gr na litrze, przy dodatkowo obowiązujących limitach nie pomogą nam wiele zaoszczędzić. Mimo to przyjrzyjmy się, gdzie jeszcze możemy zatankować taniej. 

Orlen

Tutaj chyba wszyscy już wiedzą jak to działa – wystarczy zainstalować aplikację Vitay na telefon, pobrać odpowiednie kupony i zeskanować je w kasie, aby otrzymać 30 gr (lub 40 gr w przypadku Karty Dużej Rodziny) na litrze paliwa ON lub Pb95. Trzeba pamiętać, że do wykorzystania są tylko 3 bony na maksymalnie 50 litrów w miesiącu. Jeśli ktoś nie korzysta z aplikacji w telefonie, musi posiadać lojalnościową kartę Vitay, którą także należy okazać przy kasie.

Lotos

Niemal identyczną promocję wprowadziła kolejna polska sieć paliw. Możemy oszczędzić 30 groszy na każdym litrze paliwa jeśli jesteśmy uczestnikami programu Navigator i okażemy albo odpowiednią aplikację, albo fizyczną kartę.

Shell

Na tych stacjach nie zapłacimy fizycznie mniej, ale otrzymamy paliwo premium w cenie zwykłego. Co prawda ta promocja obowiązuje już od dobrego roku, ale warto ją przypomnieć. W skrócie – we wtorki tankujemy V-Power 98 w cenie Pb 95, w czwartki V-Diesel jest w cenie zwykłego oleju napędowego. Dodatkowo, jeśli zatankujemy w niedzielę otrzymamy podwójną ilość punktów na kartę ClubSmart, którą trzeba mieć ze sobą fizycznie lub wirtualnie w aplikacji. Zbieranie punktów tutaj czasami się opłaca, bo potem można nimi dopłacać za paliwo. 

BP

Brytyjska stacja włączyła się do gry promocyjnej na tych samych zasadach co Orlen. Żeby otrzymać zniżkę nie trzeba być w żadnym programie lojalnościowym, jednak wtedy otrzymujemy 10 gr rabatu na litrze. Gdy chcemy uzyskać 30 gr (nawet na LPG) trzeba zarejestrować się w programie Payback. Dodatkowo można uzyskać bon rabatowy 3 zł na zakupy w Wild Bean Cafe i myjni przy zatankowaniu minimum 25 litrów. Maksymalna ilość paliwa objęta rabatem w trakcie jednego tankowania to 50 litrów.

Circle K

System podobny jak wszędzie – zapisujemy się jako członkowie klubu (w tym przypadku Circle K Extra) i możemy skorzystać z 10-groszowego rabatu na paliwa zwykłe lub 15 gr na paliwa premium. Jest jeden haczyk – żeby aktywować ten rabat, musimy najpierw zatankować 50 l paliwa – zniżkę otrzymamy dopiero podczas kolejnego tankowania.

Amic Energy

Na tych stacjach możemy zatankować taniej w środy, w ramach tzw. „środotankowanie”. W środkowy dzień tygodnia taniej o 10 gr zatankujemy zwykłe paliwa i o 20 gr paliwa premium. Jest też zniżka na LPG – „aż” 3 gr na litrze. 

Gdzieś jeszcze zanotowaliście jakieś promocje? Podzielcie się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Oto co wyprawiają młodzi kierowcy w nowym tunelu w Warszawie

Najdłuższy tunel drogowy w Polsce przyciąga "młodych gniewnych". GDDKiA opublikowała film, na którym widać, co niektórzy kierowcy wyprawiają w tunelu pod Ursynowem.  Nowy tunel w ciągu obwodnicy Warszawy otwarto chwilę przed świętami i już znaleźli się tacy, którzy pokazali swój przejaw skrajnej głupoty i nieodpowiedzialności. I wcale nie chodzi o znaczne przekraczanie prędkości. Jak informowaliśmy…

Essen Motor Show tuningXperience 2019 – WYDARZENIA

Od 30 listopada do 8 grudnia (dzień premiery: 29 listopada) świat tuningu spotka się na Essen Motor Show w Messe Essen. Na festiwalu zaprezentuje się ponad 500 wystawców. Organizatorzy zapowiadają, że w tuningu pojawia się nowy trend: wielu właścicieli coraz bardziej koncentruje się na dyskretnych, szlachetnych modyfikacjach swoich pojazdów, a także poświęca się modelom z…