Początek nowej drogi Nissana- Ariya Concept - KONCEPT - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
4 marca 2021

Początek nowej drogi Nissana- Ariya Concept – KONCEPT

Nissan się zmienia. Na dowód tego przedstawił koncepcyjny model Ariya – elektrycznego crossovera z  dwoma silnikami, zaawansowanymi systemami wspomagającymi kierowcę oraz wyglądem zapowiadającym całkowite stylistyczne przeobrażenie marki. Marka mówi o tym prawie wprost. 

Ariya Concept charakteryzuje się przestronną, ekskluzywnie wykończoną kabiną z nowoczesnym wyposażeniem oraz nadwoziem w minimalistycznym i wyrazistym stylu typowym dla samochodów elektrycznych. Jest to przykład zastosowania wizji Nissan Intelligent Mobility w indywidualnym transporcie. Zgodnie z jej założeniami elektryfikacja oraz inteligentne systemy w pojazdach mają usprawnić podróżowanie, zapewnić wrażenia dostosowane do oczekiwań użytkowników oraz wyeliminować wypadki i emisję szkodliwych związków.

Mimo że jest to samochód koncepcyjny, stylizacja elektrycznego crossovera oraz niekonwencjonalne rozwiązania wewnątrz i na zewnątrz mogą w niedalekiej przyszłości trafić do produkcji.

 

Podobne

Goodyear prezentuje prototyp opony dla “elektryków”

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie 2018, Goodyear prezentuje EfficientGrip Performance z technologią Electric Drive – prototypową oponę dla rozwijającego się rynku pojazdów elektrycznych, które pojawią się na europejskich drogach już w 2019 roku. (więcej…)

Koronawirus: Jak prawidłowo wyczyścić samochód we własnym zakresie?- PANDEMIA

Jesteśmy w trakcie globalnej pandemii, a większość krajów wzywa do samo-kwarantanny swoich obywateli. Urzędnicy ds. zdrowia i specjaliści wzywają ludzi do pozostania w domach i oddalenia się od skupisk ludzkich, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa. Jeśli jednak musisz wyjść i poprowadzić samochód, oto kilka wskazówek dotyczących czyszczenia, dzięki którym Twój samochód będzie wolny od wirusów.…