Pilot do sterownia wydechem dla Twojego BMW lub MINI - TUNING - Trends Magazines

Pilot do sterownia wydechem dla Twojego BMW lub MINI – TUNING

Dinan kontroler wydechu

Zdalne sterowanie zaworem wydechowym Dinan pozwala zastąpić fabryczne działanie zaworu wydechowego i całkowicie otworzyć (lub zamknąć) zawór za naciśnięciem przycisku.

Jak to działa?

Po zainstalowaniu wystarczy nacisnąć górny przycisk dostarczonego pilota bezprzewodowego, aby całkowicie otworzyć zawór i cieszyć się maksymalnymi doznaniami dzwiękowymi. Alternatywnie, gdy zajdzie potrzeba, aby wydech był jak najcichszy, naciśnij dolny przycisk na pilocie, a zawór zamknie się.

Dinan kontroler wydechu

Do jakich samochodów pasuje?

System jest kompatybilny z typoszeregami BMW „F” i „G” wykorzystującymi pojedynczy zawór elektroniczny, a także MINI trzeciej generacji. Ten system działa zarówno z fabrycznym układem wydechowym, jak i każdym systemem akcesoryjnym, który wykorzystuje fabryczny elektroniczny siłownik zaworu wydechowego. Koszt? 229 dolarów i można go nabyć TUTAJ.

Dinan kontroler wydechu

Podobne

BMW M3 akcesoria

Standardowe M3/M4 do dla Ciebie za mało? BMW przygotowało ofertę akcesoriów M

Dla BMW M3 Limuzyna i nowego BMW M4 Coupé, w chwili ich debiutu rynkowego w marcu przyszłego roku dostępna będzie szeroka gama akcesoriów M Performance Parts. Pozwalają one na efektowną indywidualizację ich wyrazistej stylistyki i dalsze zwiększenie dynamiki jazdy. Akcesoria zostały opracowane we współpracy z BMW M GmbH w oparciu o doświadczenie zdobyte na światowych torach wyścigowych oraz bogatą…

Rumuński Batmobil, czyli mroczne BMW X5 M po tuningu

Firma Z-Performance wzięła na warsztat zarejestrowane w Rumunii BMW X5 M. Efektem jest samochód, który straszy posępnym wyglądem, bulgotem wydechu i dynamiką. Wszystko, co było można - z elementami dekoracyjnymi, logotypami marki, szybami, tylnymi lampami i kloszami świateł przeciwmgielnych przyciemniono. Jedyną przeciwwagą dla matowej okleiny karoserii są połyskujące rury wydechowe, dyfuzor i felgi. Wybór padł…