Pilot do sterownia wydechem dla Twojego BMW lub MINI - TUNING - Trends Magazines

Pilot do sterownia wydechem dla Twojego BMW lub MINI – TUNING

Dinan kontroler wydechu

Zdalne sterowanie zaworem wydechowym Dinan pozwala zastąpić fabryczne działanie zaworu wydechowego i całkowicie otworzyć (lub zamknąć) zawór za naciśnięciem przycisku.

Jak to działa?

Po zainstalowaniu wystarczy nacisnąć górny przycisk dostarczonego pilota bezprzewodowego, aby całkowicie otworzyć zawór i cieszyć się maksymalnymi doznaniami dzwiękowymi. Alternatywnie, gdy zajdzie potrzeba, aby wydech był jak najcichszy, naciśnij dolny przycisk na pilocie, a zawór zamknie się.

Dinan kontroler wydechu

Do jakich samochodów pasuje?

System jest kompatybilny z typoszeregami BMW „F” i „G” wykorzystującymi pojedynczy zawór elektroniczny, a także MINI trzeciej generacji. Ten system działa zarówno z fabrycznym układem wydechowym, jak i każdym systemem akcesoryjnym, który wykorzystuje fabryczny elektroniczny siłownik zaworu wydechowego. Koszt? 229 dolarów i można go nabyć TUTAJ.

Dinan kontroler wydechu

Podobne

Volkswagen Arteon R

VW Arteon w 2021. Jest wersja R!

Od dzisiaj można zamawiać dwie nowe odmiany – 320-konnego Arteona R i Arteona eHybrid z hybrydowym zespołem napędowym typu plug-in. Zasięg na energii elektrycznej wynosi do 59 km (liftback) i do 57 km (Shooting Brake). Arteon R Topowy Arteon R, zaprojektowany przez dział Volkswagena R, jest napędzany przez silnik EA888 evo4 – najnowszą ewolucję zaawansowanej…