Odpustowy tuning powraca! BMW M2 - Trends Magazines
21 czerwca 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Odpustowy tuning powraca! BMW M2

BMW M2 tuning Niemcy

Dopóki nie ma nowej generacji M3 i M4, co ma mieć miejsce tej jesieni, F87 M2 we wszystkich swoich wariantach pozostaje „ulubioną zabawką” społeczności tuningowej BMW. Zobaczcie ten egzemplarz i styl modyfikacji- czasy jaskrawych kolorów powracają! 

BMW M2 tuning Niemcy

Oklejony

Kompaktowy samochód przyciąga wzrok dzięki jaskrawej okleinie, którą przygotowali spece ze Schwabenfolia w Bissingen / Teck. Połączenie czerni z pomarańczą sprawia, że M2 wygląda jakby było w pędzie… na odpust. Gdzie są neony?

BMW M2 tuning Niemcy

Felgi i zawieszenie

Felgi w M2 to model Project 3.0 z serii Ultralight od Barracuda Racing Wheels, które wyglądają jakby emanowały promieniami świetlnymi. Felgi mają pokaźny rozmiar 8,5 x 20 i 10 x 20 cali, a ważą tylko około 12 kg każda. 
Zainstalowane zawieszenie to KW Variant 3 i jest dostosowane do obniżenia o około 30 milimetrów z przodu i 35 mm na tylnej osi. Umożliwia także osobną regulację sztywności, dzięki czemu można dopasować odpowiednią konfigurację do każdego zastosowania.

BMW M2 tuning Niemcy

Mechanika

Sześciocylindrowy rzędowy S55B30, który jest doładowny przez dwie turbosprężarki, pozostał technicznie nietknięty, ale sportowy układ wydechowy firmy Eisenmann nadaje 3,0-litrowej jednostce dźwięk basowego huraganu.
BMW M2 tuning Niemcy

 

Podobne

BMW 640i Cabrio M Sport

Powiew luksusu w BMW 640i Cabrio M Sport

Idealne połączenie komfortu, sportowych osiągów i radości z jazdy – zarówno z zamkniętym dachem, jak i otwartym. Kto marzy o BMW serii 6 Cabrio, musi zebrać przynajmniej 407.100 zł.   Pierwsza seria 6 Cabrio ujrzała światło dzienne w kwietniu 2004 roku. Zmiana warty nastąpiła w 2010 roku, kiedy miejsce modelu E64 zajęło F12. Rozpoczynając prace…

Miasto budzi się… – czyli rozpoczęcie fotospotów w stolicy!

"Miasto budzi się..." to wydarzenie w Warszawie, które zrzesza miłośników motoryzacji - od Fiata 126p po Ferrari. Najważniejsze to kochać samochody i chcieć po prostu się przejechać, wspólnie, w tym samym kierunku. Zobaczcie jak przebiegało rozpoczęcie sezonu w stolicy. FotoSpot okiem naszego fotografa (Paweł Kaczor):