Odpustowy tuning powraca! BMW M2 - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
4 marca 2021

Odpustowy tuning powraca! BMW M2

BMW M2 tuning Niemcy

Dopóki nie ma nowej generacji M3 i M4, co ma mieć miejsce tej jesieni, F87 M2 we wszystkich swoich wariantach pozostaje „ulubioną zabawką” społeczności tuningowej BMW. Zobaczcie ten egzemplarz i styl modyfikacji- czasy jaskrawych kolorów powracają! 

BMW M2 tuning Niemcy

Oklejony

Kompaktowy samochód przyciąga wzrok dzięki jaskrawej okleinie, którą przygotowali spece ze Schwabenfolia w Bissingen / Teck. Połączenie czerni z pomarańczą sprawia, że M2 wygląda jakby było w pędzie… na odpust. Gdzie są neony?

BMW M2 tuning Niemcy

Felgi i zawieszenie

Felgi w M2 to model Project 3.0 z serii Ultralight od Barracuda Racing Wheels, które wyglądają jakby emanowały promieniami świetlnymi. Felgi mają pokaźny rozmiar 8,5 x 20 i 10 x 20 cali, a ważą tylko około 12 kg każda. 
Zainstalowane zawieszenie to KW Variant 3 i jest dostosowane do obniżenia o około 30 milimetrów z przodu i 35 mm na tylnej osi. Umożliwia także osobną regulację sztywności, dzięki czemu można dopasować odpowiednią konfigurację do każdego zastosowania.

BMW M2 tuning Niemcy

Mechanika

Sześciocylindrowy rzędowy S55B30, który jest doładowny przez dwie turbosprężarki, pozostał technicznie nietknięty, ale sportowy układ wydechowy firmy Eisenmann nadaje 3,0-litrowej jednostce dźwięk basowego huraganu.
BMW M2 tuning Niemcy

 

Podobne

Niesamowite BMW 850i AC Schnitzer

Dwunastocylindrowy widlasty silnik, piękne ponadczasowe linie nadwozia. BMW 850i - marzenie każdego fana prawdziwej motoryzacji. Marzenie, które w obecnych czasach coraz trudniej spełnić nie tylko z powodu sprzeciwów zielonych, ale także polityki koncernów motoryzacyjnych. Kiedyś wszystko było prostsze. Lista stacji telewizyjnych ograniczała się do kilku pozycji, internet nie starał się zastępować życia, a po ulicach…

Max adrenaliny i minimum wydatków. Driftujące Gokarty! – VIDEO

Ten filmik świetnie pokazuje, ile zabawy można mieć gokartem. Okazuje się, ze wcale nie trzeba drogiego driftowozu za dziesiątki tysięcy złotych i całej oprawy w postaci toru i mechaników, żeby dać sobie potężnego kopa adrenaliny. I nie chodzi mam tutaj o gry komputerowe, tylko prawdziwą jazdę bokiem i palenie gumy... tzn. PCV. Świetna muzyka, jeszcze…