Ekscentryczny body-kit do BMW 6 typoszeregu E24 - Trends Magazines

Ekscentryczny body-kit do BMW 6 typoszeregu E24

BMW E24 John Player Special

Znaleźliśmy w sieci sprzedawcę, który oferuje dość unikatowy body-kit do BMW E24. Podczas, gdy większość środowiska uznaje głównie dodatki niemieckich firm jak Alpina, czy AC Schnitzer, to istnieją również inne drogi modyfikacji E24 zgodne z epoką jego powstania.

BMW E24 John Player Special

Kontrowersyjne body

Jedną z takich dróg jest instalacja wyścigowego body „John Player Special”. Tak przygotowane BMW E24 ścigało się w czasach swojej świetności w barwach marki papierosów John Player Special. Dziś takie dodatki nadwozia budzą niemałe kontrowersje – pod oryginalnym postem posypały się negatywne opinie o wpływie tych dodatków na wygląd sylwetki tego coupé.

E24 JPS

A co Wy uważacie? Czy takie body to unikatowy dodatek, czy po prostu „ulep”? Twórca tego projektu twierdzi, że wydał 25 tys. dolarów australijskich, żeby dopracować tę formę do perfekcji. Na dzień dzisiejszy oferuje ostatnią (z 8 wyprodukowanych do BMW) kopię poszerzeń, którą może wysłać w każde miejsce na świecie. Koszt to 3000 tys. dolarów australijskich. Są chętni?

BMW E24 John Player Special

źródło: Addam Smith

Podobne

DATSUN_510_MADMAX_3

Druciarstwo: Datsun 510 w stylu Mad Max

Tego nie odzobaczysz. Pewien teksańczyk zamiast zainspirować się filmami serii Szybcy i Wściekli, to skupił się na klimacie z filmów Mad Max... i skrzywdził Datsuna 510.  Datsun 510 to sedan z Japonii, który jest dziś kultową pozycją wśród tunerów JDM. Napęd na tył i lekkie nadwozie sprawiają, że auto świetnie się prowadzi i jest wdzięczną bazą…

Nissan Skyline R33: Sportowiec z książęcego rodu

Jak pisaliśmy w JAPAN TRENDS, Nissan przejął dziedzictwo Prince Motor Company po połączeniu obu firm w 1966 roku. Do modeli koncernu dołączyło wtedy kilka aut. Jedno z nich było przodkiem Nissana Skyline R33, którym przyjechał do nas Robert. (więcej…)