Nic nie będzie już takie samo? - Trends Magazines

Nic nie będzie już takie samo?

Już dziś o godzinie 15.00 rozpocznie się GP Węgier, które miejmy nadzieję, będzie warto obejrzeć.

Flaki z olejem
Jeszcze niedawno można było śmiało odpuścić sobie śledzenie relacji F1 w jakichkolwiek mediach, bo większość wyścigów odbywało się według schematu:

1. Ktoś z Mercedesa startuje z Pole Position.
2. Procesja do mety, gdzie najciekawsze co się mogło stać, to błąd w doborze taktyki lub zacinający się klucz do kół.
3. Meta, ktoś z Mercedesa zgarnia puchar, możemy zwijać rzeczy, jedziemy do kolejnego kraju, powtarzamy punkt 1,2,3.

 

2021: Hamilton vs Verstappen
Całe szczęście dla nas wszystkich, Red Bull z Hondą odrobili pracę domową i w obecnym sezonie dzielnie stawiają czoła srebrnym strzałom.
Dzięki zaciętej rywalizacji Hamiltona i Verstappena ponownie możemy cieszyć się interesującymi wyścigami walką na torze, czasami aż za bardzo, co udowodniło nam ostatnie Grand Prix Wielkiej Brytanii i stłuczka głównych pretendentów do tytułu już na pierwszym okrążeniu wyścigu.

GP Węgier – Nowy początek?

„Dzięki” wydarzeniom z ostatniego wyścigu Verstappena i Hamiltona dzieli zaledwie 8pkt i wszystko zaczynamy od nowa.

Jednak wątpliwe, aby wszystko odbywało się tak jak do tej pory. Napięcie pomiędzy zespołami narastało z każdym kolejnym wyścigiem, a po wypadku Verstappena walka może wejść na jeszcze wyższy poziom, o czym świadczą medialne i prawne przepychanki obu zespołów.

Co nam zostaje?
Trzymać kciuki za sportową rywalizację, za walkę koło w koło (ale bez ich urywania).
Niech spece od PR, regulaminów, wizerunków, „socjali” dadzą spokój kierowcom i pozwolą kibicom cieszyć się ich rywalizacją!

Chris Girard

Podobne

vintage windproof lighter on rustic wooden background. Access cigar and glass of alcohol in front, spot focus

Zapalniczka na prezent

Niezależnie od tego, czy jesteśmy zwolennikami palenia papierosów, czy wręcz przeciwnie, zapalniczki Zippo na pewno zdobędą naszą uwagę. Te wysokiej jakości produkty mogą stanowić sprawdzony prezent dla nawet najbardziej wymagającego solenizanta. Skąd ta pewność? Nie są to bowiem zwykłe zapalniczki, które można dostać przy kasie w markecie. Wysoka jakość wykonania i ponadprzeciętny wygląd sprawiają, że…

bmw-f30-335d-xDrive

Poprzednia trójka diesel ma moc! BMW 335d xDrive F30- PREZENTACJA

Jak jest każda generacja „trójk”, wiedzą już prawie wszyscy miłośnicy marki. Prawie, bo nie każdy miał jeszcze okazję siąść za jej kierownicą i poczuć radość z jazdy, ale każdy zastanawia się, jaką konfigurację najchętniej by wybrał. Po  jeździe F30 polecam 335d xDrive. Nie będę opisywał stylistyki nowej „trójki”, bo jest już dobrze znana. Co prawda…