Nic nie będzie już takie samo? - Trends Magazines

Nic nie będzie już takie samo?

Już dziś o godzinie 15.00 rozpocznie się GP Węgier, które miejmy nadzieję, będzie warto obejrzeć.

Flaki z olejem
Jeszcze niedawno można było śmiało odpuścić sobie śledzenie relacji F1 w jakichkolwiek mediach, bo większość wyścigów odbywało się według schematu:

1. Ktoś z Mercedesa startuje z Pole Position.
2. Procesja do mety, gdzie najciekawsze co się mogło stać, to błąd w doborze taktyki lub zacinający się klucz do kół.
3. Meta, ktoś z Mercedesa zgarnia puchar, możemy zwijać rzeczy, jedziemy do kolejnego kraju, powtarzamy punkt 1,2,3.

 

2021: Hamilton vs Verstappen
Całe szczęście dla nas wszystkich, Red Bull z Hondą odrobili pracę domową i w obecnym sezonie dzielnie stawiają czoła srebrnym strzałom.
Dzięki zaciętej rywalizacji Hamiltona i Verstappena ponownie możemy cieszyć się interesującymi wyścigami walką na torze, czasami aż za bardzo, co udowodniło nam ostatnie Grand Prix Wielkiej Brytanii i stłuczka głównych pretendentów do tytułu już na pierwszym okrążeniu wyścigu.

GP Węgier – Nowy początek?

“Dzięki” wydarzeniom z ostatniego wyścigu Verstappena i Hamiltona dzieli zaledwie 8pkt i wszystko zaczynamy od nowa.

Jednak wątpliwe, aby wszystko odbywało się tak jak do tej pory. Napięcie pomiędzy zespołami narastało z każdym kolejnym wyścigiem, a po wypadku Verstappena walka może wejść na jeszcze wyższy poziom, o czym świadczą medialne i prawne przepychanki obu zespołów.

Co nam zostaje?
Trzymać kciuki za sportową rywalizację, za walkę koło w koło (ale bez ich urywania).
Niech spece od PR, regulaminów, wizerunków, “socjali” dadzą spokój kierowcom i pozwolą kibicom cieszyć się ich rywalizacją!

Chris Girard

Podobne

Marzena i jej BMW E36 Compact do driftu

Ona wie jak jeździć bokiem BMW

BMW oraz zawody driftingowe to typowo męski świat, w którym piękne kobiety z reguły grają drugoplanowe role, wpierając swoich herosów. Stereotyp? Być może. Marzena, niewątpliwie piękna kobieta, nie zamierza być tylko tłem w męskim motoryzacyjnym świecie. Zakłada sportowe obuwie, wskakuje za kierownicę swojego mocno przerobionego BMW E36 Compact i pokazuje, na czym polega prawdziwa jazda bokiem. Miłe zaskoczenie Żółte…

VW_Golf_Mk2_1.3_CL

Czy bez odpowiedniego VIN-u nie ma zabawy? Golf II 1.3 CL zmienił się w GTI – TUNING

W wielu książkach znajdziemy radę, by uwierzyć w swą wielkość, zanim naprawdę się ją osiągnie. Czy rzeczywiście warto? To pokażą dalsze losy Golfa 1.3 GTI budowanego przez „Zalka”. Połączenie 1.3 i GTI może bowiem kojarzyć się z tuningowaniem za pomocą samych naklejek i twierdzeniem, że po Polsce jeździ więcej BMW ///M, niż wyprodukowała ich bawarska…