Najważniejsze funkcje śledzenia pracowników przez monitoring GPS - Trends Magazines

Najważniejsze funkcje śledzenia pracowników przez monitoring GPS

System śledzenia pracowników może być niezwykle przydatny, jeśli chcesz zwiększyć wydajność pracowników. Większość organizacji ma problemy ze zrozumieniem spadku produktywności swojej kadry. Jeśli martwisz się jej zaangażowaniem, możesz przyjrzeć się technologiom, takim jak monitoring GPS.

Przy czym narzędzie to jest tak dobre, jak jego funkcje bezpieczeństwa. Postanowiliśmy zatem zidentyfikować najważniejsze funkcje, bez których nie możesz się obejść w przypadku omawianej kwestii.

Zapewnia aktualizacje w czasie rzeczywistym

Czy Twoi pracownicy często znikają w godzinach pracy i nie można się z nimi w żaden sposób skontaktować? Masz trudności z kontrolą jakości?

Jeśli nie otrzymasz aktualizacji w czasie rzeczywistym, system śledzenia będzie bezskuteczny. Powinieneś otrzymywać aktualne informacje o lokalizacji pracownika, kiedy i kiedy chcesz w godzinach pracy. Jeśli możesz śledzić ruch kierowcy, będziesz w stanie określić jego postępy w realizacji dostawy.

Za pomocą GPS ustal dokładną lokalizację pracownika. Oceń jego produktywność bez względu na to, gdzie się znajduje, w zaciszu własnego biura. Możesz nawet powiększać i pomniejszać mapę, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyliczenia.

Uzyskaj zaktualizowane karty czasu pracy i raporty

Czy tracisz poczucie, ile Twoi pracownicy pracują w ciągu miesiąca lub tygodnia? Śledzenie GPS ułatwia udostępnianie aktualnego i w pełni dokładnego rejestru godzin pracy Twojego zespołu.

Otrzymuj wszystkie raporty i karty czasu pracy online i łatwo obliczaj płatności na koniec miesiąca. Musisz być w stanie dostosować system do swoich potrzeb, aby grafik zawierał wszystkie potrzebne dane.

Możesz również wstawić opcję formularzy statusu zadań do systemu śledzenia GPS, co ułatwia kontrolowanie produktywności pracowników. Kiedy menedżerowie przydzielają zadania pracownikom, zostaną one zapisane. Pracownicy mogą aktualizować status projektu zaraz po zakończeniu zadania.

Platforma z jednym widokiem

Prowadzenie firmy jest trudne – szczególnie dużej, gdzie każdego dnia funkcjonuje nawet setki pracowników wykonujących Twoją założenia. Chociaż funkcja śledzenia GPS pomoże Ci śledzić ich fizyczną lokalizację, nie jest to dobry pomysł, aby ciągle zmieniać ekran, prawda?

Źródło: https://www.verizonconnect.com/pl/

Poszukaj systemu śledzenia lokalizacji pracowników, który pozwoli Ci sprawdzić lokalizację wszystkich pracowników w jednym widoku, oczywiście dla przejrzystości.

Kontrola czasu

Twój system śledzenia GPS powinien być w idealnym przypadku aktywny tylko w godzinach pracy. Funkcja limitu czasu przydaje się również, jeśli chcesz ustalić maksymalną liczbę godzin, przez które pracownik powinien pracować. Uchroni to zespół przed potencjalnym przepracowaniem się.

Podsumowanie

Korzystanie z monitoringu GPS w celu śledzenia pracy pracowników jest w stanie pomóc na wielu poziomach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Więcej, będzie to mieć też wpływ na ich bezpieczeństwo, ponieważ w razie niebezpieczeństwa zawsze będzie można błyskawicznie reagować.

Podobne

Golf mk1 & Golf Mk 8

110 KM to symboliczna wartość dla VW Golfa. Zobaczcie dlaczego

Motoryzacja rozwija się dynamicznie. Najnowszy Golf ósmej generacji jest najlepszym dowodem na to, jak daleko zaszły zmiany na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.  110 KM kiedyś Taką mocą dysponował pierwszy Golf GTI. Zaprezentowany w 1976 roku był niespotykanie zwinnym i szybkim samochodem. Moc dostarczał wolnossący silnik o pojemności 1.6 z dwoma zaworami na każdy cylinder. Była…

BMW_X7_40i

CBA zamówiło luksusowe BMW X7. Ile zapłacili?

"Rzeczpospolita"podaje, że Centralne Biuro Antykorupcyjne zapłaci 348,5 tys. zł za c BMW X7, ale lista jest o wiele dłuższa... Auto prawdopodobnie nie będzie wykorzystywane do celów operacyjnych, ale służba nie odpowiada na pytania o cel zakupu. X7 stoi na szczycie w ofercie SAV-ów BMW. Ten kolos ma  ponad pięć metrów długości, w tej wersji silnik o mocy 340…