Mitsubishi sprzeda Ci panele słoneczne i ładowarkę razem z samochodem- E-TRENDS - Trends Magazines

Mitsubishi sprzeda Ci panele słoneczne i ładowarkę razem z samochodem- E-TRENDS

Mitsubishi pokazuje klientom, że prąd faktycznie może być ekologiczny i darmowy. Pytanie skąd bierze się prąd i odpowiedź, że jest to równie brudny proces, co spaliny silnika w końcu zostało kompleksowo zaadresowane przez japońskiego producenta. Odpowiedzią jest DENDO DRIVE HOUSE.

Co to jest DENDO DRIVE HOUSE?

DDH to kompleksowy system składający się z bateryjnego pojazdu elektrycznego Mitsubishi (EV) lub pojazdu hybrydowego ładowanego z gniazdka (PHEV), dwukierunkowej ładowarki, paneli słonecznych i domowego akumulatora energii elektrycznej. System jest zaprojektowany tak, aby był po łatwym montażu stawał się integralną częścią domowej instalacji elektrycznej.

Mitsubishi DDH pozwoli klientowi naładować swój samochód EV/PHEV w domu z wykorzystaniem energii słonecznej i dostarczyć energię elektryczną z samochodu EV/PHEV do zasilania domowej instalacji elektrycznej. Dostarcza klientom realne korzyści, które obejmują oszczędności w kosztach energii elektrycznej i zapewnienie awaryjnego źródła zasilania.

Jest on pomyślany jako usługa do kompleksowego zakupu dostępna w salonach MMC, która obejmie sprzedaż, instalację i przeglądy serwisowe składników systemu. Niestety póki co sprzedaż systemu następuje jedynie w Japonii. Czekamy na tę technologię w Europie.

Podobne

Volkswagen ID.3 – nowa era VW

Volkswagen zaprezentuje ID.3 przed Międzynarodowym Salonem Samochodowym (IAA) we Frankfurcie. ID.3 rozszerza ofertę Volkswagena jako pierwszego modelu całkowicie nowej generacji pojazdów wyłącznie elektrycznych - charakteryzujących się zerową lokalną emisją i wyjątkową wydajnością. Model ID.3 oparty jest na nowej modułowej matrycy napędu elektrycznego (MEB), która została zaprojektowana dla elektrycznego układu napędowego. W momencie rozpoczęcia produkcji seryjnej…

Premiera najnowszej wersji Mazdy6 w Los Angeles

Mazda Motor Corporation podczas najbliższego Auto Show w Los Angeles zaprezentuje najnowszą wersję Mazdy6. Sedan został gruntownie zmodernizowany i udoskonalony, wprowadzono nowe rozwiązania techniczne w układzie napędowym oraz dodano detale stylistyczne klasy premium. (więcej…)