Mitsubishi sprzeda Ci panele słoneczne i ładowarkę razem z samochodem- E-TRENDS - Trends Magazines

Mitsubishi sprzeda Ci panele słoneczne i ładowarkę razem z samochodem- E-TRENDS

Mitsubishi pokazuje klientom, że prąd faktycznie może być ekologiczny i darmowy. Pytanie skąd bierze się prąd i odpowiedź, że jest to równie brudny proces, co spaliny silnika w końcu zostało kompleksowo zaadresowane przez japońskiego producenta. Odpowiedzią jest DENDO DRIVE HOUSE.

Co to jest DENDO DRIVE HOUSE?

DDH to kompleksowy system składający się z bateryjnego pojazdu elektrycznego Mitsubishi (EV) lub pojazdu hybrydowego ładowanego z gniazdka (PHEV), dwukierunkowej ładowarki, paneli słonecznych i domowego akumulatora energii elektrycznej. System jest zaprojektowany tak, aby był po łatwym montażu stawał się integralną częścią domowej instalacji elektrycznej.

Mitsubishi DDH pozwoli klientowi naładować swój samochód EV/PHEV w domu z wykorzystaniem energii słonecznej i dostarczyć energię elektryczną z samochodu EV/PHEV do zasilania domowej instalacji elektrycznej. Dostarcza klientom realne korzyści, które obejmują oszczędności w kosztach energii elektrycznej i zapewnienie awaryjnego źródła zasilania.

Jest on pomyślany jako usługa do kompleksowego zakupu dostępna w salonach MMC, która obejmie sprzedaż, instalację i przeglądy serwisowe składników systemu. Niestety póki co sprzedaż systemu następuje jedynie w Japonii. Czekamy na tę technologię w Europie.

Podobne

Od 18,75 tys. do 27 tys. dopłaty do „elektryka” – już od 12 lipca

Poznaliśmy szczegóły nowego programu dopłat do aut elektrycznych. Można zyskać do 27 tysięcy złotych. "Mój elektryk" Dyskusja na temat dopłat dopłat do aut elektrycznych nabiera rozpędu. Prowadzony przez NFOŚiGW program wsparcia nabywców samochodów elektrycznych „Mój elektryk” został właśnie uaktualniony. Rozszerzenie grona beneficjentów mogących ubiegać się o dofinansowanie zakupu samochodu elektrycznego o przedsiębiorców i samorządy, podniesienie wysokości dopłaty…

Volkswagen eR1 z tyłu

eR1 – kolejny elektryczny VW Golf

Modularność napędu elektrycznego otwiera nowy rozdział w historii tworzenia sportowych samochodów. Doskonałym tego przykładem jest Volkswagen eR1. Prace Volkswagen Motorsport nad napędem elektrycznym zaczęły się od prototypu ID.R. Możliwości jego zastosowania są jednak ograniczone. Ze względu na budowę pojazd ten najlepiej sprawdza się na równych i szybkich torach, gdzie bardzo istotny staje się zapewniany przez rozbudowane spojlery docisk aerodynamiczny.…