Golf 8 GTI. Wyciekły zdjęcia i informacje. Czy faktycznie tak będzie? - NEWSY - Trends Magazines

Golf 8 GTI. Wyciekły zdjęcia i informacje. Czy faktycznie tak będzie? – NEWSY

Świeże szczegóły i zdjęcie Volkswagena Golfa GTI wyciekły podczas przygotowań do premiery przed salonem motoryzacyjnym w Genewie w marcu 2020 roku. Spekuluje się, że zdjęcie pokazuje wersję TCR ze względu na duże tylne skrzydło i dyfuzor. Zaledwie kilka godzin później pojawiła się inna fotografia, która wygląda jak oficjalny slajd z prezentacji VW. Szczegółowo przedstawia ona moce wszystkich sportowych wersji Golfa, w tym flagowego modelu R.

Wynika z niej, że standardowy Golf GTI będzie miał moc 180 kW – tyle samo, co poprzedni model GTI Performance. Tymczasem mówi się, że Golf GTI TCR będzie miał moc  221 kW, czyli o 9 kW więcej niż obecny model. Turbo-diesel Golf GTD będzie oferował 147 kW a hybrydowegy Golf typu plug-in GTE będzie miał układ napędowy o mocy 180kW, jak w GTI.

Nawet moc dla flagowego Golfa R z napędem na wszystkie koła została wyszczególniona i wyniosić ma 245 kW. W branży mówi się jednak, że będzie też mocniejszy Golf R Plus. Spodziewamy się, że Golf R zadebiutuje na Goodwood Festival of Speed ​​w lipcu.

Podobne

Jetta po tuningu ze smakiem

Kolejne generacje Jetty były chętnie tuningowane. Przedstawicielstwo VW w USA postanowiło złożyć swoisty hołd projektom z przeszłości i na ich wzór wystylizować najnowszą Jettę z pakietem R-Line. Siódma generacja kompaktowego sedana VW została nazwana SoCal Concept. Okleiny jej nadwozia odwołują się do jednej z dostępnych w USA wersji Jetty II. Smaczkiem w stylu retro są też…

Blacharz czarodziej i naprawa BMW serii 2. Poznajcie Arthura Tussika- VIDEO

Arthur Tussik z napraw blacharskich uczynił fenomen Youtube. Jego filmy w sieci oglądały miliony osób. Ten, który pokazujemy ma już 4 lata i nadal robi ogromne wrażenie. BMW, które jest bohaterem odcinka, ma poważne uszkodzenia strukturalne. Dach, podłoga i grodź są uszkodzone, a podłużnice złamane. Uderzenie było tak silne, że nawet po "zdrowej" stronie samochodu…