Mistrzowskie asy w talii Volkswagen Banku - Trends Magazines

Mistrzowskie asy w talii Volkswagen Banku

Volkswagen Bank – bez wątpienia, nie tylko z nazwy, najbardziej motoryzacyjny bank na polskim rynku, w którym możemy m.in. wziąć kredyt na zakup bądź remont klasyka. Tym razem ma kolejnego asa w swojej talii: kartę dla miłośników rajdów samochodowych.

Volkswagen Bank nie zapomina o motoryzacyjnych zainteresowaniach swoich klientów. Widać to choćby po kartach płatniczych, na których możemy znaleźć wizerunki kultowych modeli Volkswagena: Garbusów, VW Bulli, Californii, elektrycznego ID. Buzz, czy też wchodzącego w skład koncernu z Wolfsburga elektrycznego Porsche Tycan. Teraz miłośnicy motorsportu, którzy założą w Volkswagen Bank konta osobiste w Pakiecie Standard z kartą Visa lub w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold, mogą zamówić kartę płatniczą z limitowanej edycji. Jest to karta Visa lub Visa Gold z wizerunkiem jednego z najzdolniejszych rajdowców młodego pokolenia Mikołaja „Miko” Marczyka i jego pilota Szymona Gospodarczyka.

Miko Marczyk w rajdówce

Obaj od kilku lat z sukcesami rywalizują na najważniejszych arenach światowego motorsportu. Możliwość ścigania się utalentowanej polskiej załogi na rajdowych trasach z najlepszymi nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie partnerów, wśród których jest Volkswagen Financial Services.

To nie koniec niespodzianek. Volkswagen Bank przygotował też wyjątkową gratkę dla fanów rajdowego duetu. Jest nim drobny upominek od Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka przeznaczony dla klientów, którzy otworzą konta osobiste z kartą płatniczą, której wzór wybiorą z wizerunkami wspomnianych rajdowców. Co więcej, już wkrótce posiadacze tej limitowanej edycji karty Visa będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek w ramach promocji w firmowym sklepie www.mikomarczyk.pl.   

karta bankowa standard VW Bank z Miko Marczykiem

Przypomnijmy, że konto osobiste w Pakiecie Standard z kartą Visa jest bezpłatne niezależnie od obrotów i transakcji na rachunku oraz wpływów. Klienci uzyskują szereg benefitów, gdyż mają zagwarantowane bezpłatnie założenie i prowadzenie rachunku, pierwsze 250 przelewów, bezprowizyjne wypłaty z bankomatów w ramach sieci Planet Cash w całym kraju, ubezpieczenie w Pakiecie Podstawowym, a także wydanie, wznowienie i obsługę karty Visa.

Natomiast konto osobiste e-direct w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold – to oferta premium z bogatą paletą przywilejów, np.  bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i Europie, szeroki zakres ubezpieczenia w Pakiecie Złotym i darmowe przewalutowanie transakcji zagranicznych, dokonanych w dowolnej walucie obcej. Wydanie i obsługa i wznowienie karty także jest bezpłatne.  

Volkswagen Bank zapewnia wszystkim klientom dostęp do rachunku przez bankowość internetową i aplikację mobilną. Ponadto użytkownicy kart Volkswagen Bank mogą zyskać liczne benefity przy płatności kartą w Visa Benefit Program.

Więcej informacji o karcie z wizerunkiem Miko Marczyka i Szymona Gospodarczyka znajduje się na stronie Volkswagen Financial Services.

RT

Fot. Volkswagen Bank

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Volkswagen Passat Variant GTE – test szybkiej hybrydy

Napęd hybrydowy wielu z nas utożsamia z wydajnym, ale niebudzącym większych emocji rozwiązaniem. Tymczasem 218-konny Passat Variant GTE udowadnia, że może być inaczej. Redakcyjny test hybrydowego Passata zbiegł się z planowaną od dłuższego czasu wyprawą do Stiftung AutoMuseum Volkswagen – przyfabrycznej ekspozycji prototypów i samochodów koncepcyjnych. Oznaczało to konieczność przemierzenia benzynowo-elektrycznym Passatem trasy z Warszawy…

Wychodzisz z domu? KUP VW TRENDS

Idziesz na spacer? Kup VW TRENDS jak najszybciej. Nie dajmy się COVID-19! W najnowszym numerze VW Trends: 1. Wiosenne nowości VW: ID.4, Touareg R, sportowe Golfy: GTD, GTI, GTE 2. Poradnik kupującego używanego Passata B8 Zaprenumeruj już dziś!