Miss Tuning. Sesja zdjęciowa z VAG'ami i nie tylko- GALERIA - Trends Magazines
23 kwietnia 2021

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

previous arrow
next arrow
Slider

Miss Tuning. Sesja zdjęciowa z VAG’ami i nie tylko- GALERIA

Niezależnie od tego, czy pozuje obok ciemnozielonego Audi R8, czy przed rzadkim RWB Porsche, czy obok zmodyfikowanego Jeepa wygląda świetnie. Miss Tuning, Vanessa Knauf, została niedawno sfotografowana z kolekcją bardzo wyjątkowych pojazdów. Okazją była 18. sesja kalendarza Miss Tuning, a miejscem była piękna Austria. Alpejska republika oferuje różnorodne krajobrazy – od jeziora Nezyderskie po górzysty Tyrol i malowniczą stolicę prowincji Linz. Wszystko to i jeszcze więcej służyło jako tło dla Tuning Queen- zapraszamy na wyjątkową galerię.


Zamów prenumeratę

 

Podobne

Najpiękniejsze Rolls Royce’y 2019. Takich pomysłów nie zrealizuje nawet BMW Individual- GALERIA

Rolls Royce podaje, że w 2019 sprzedał rekordową liczbę 5,152 samochodów. Wśród nich są wyjątkowe egzemplarze stworzone przez dział Bespoke, czyli rzemieśliników, inżynierów i artystów spełniających najbardziej zwariowane pomysły klientów. Oto galeria "dzieła wybrane". Tego nie znajdziecie na liście wyposażenia dodatkowego BMW 7, nawet wśród pomysłów, które może zrealizować dział BMW Individual. Które dzieło najbardziej…

“Odwrócony” Golf – CIEKAWOSTKI

Znaleźliśmy dwa zdjęcia tej instalacji artystycznej w internecie. Niestety nic więcej o niej nie wiemy, ale mimo wszystko zasługuje na naszą uwagę. Ktoś po prostu wziął Golfa 1 i dosłownie odwrócił go na lewą stronę, jak gdyby była to koszulka... Czy wiecie coś więcej na ten temat? Chętnie się dedukujemy i podzielimy informacjami.