Michał Koterski w nowym BMW - Trends Magazines

Michał Koterski w nowym BMW

Michał „Misiek” Koterski znany jest ze swojego zamiłowania do BMW. Mówi o tym otwarcie na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Teraz do jego garażu dołącza kolejny model bawarskiej marki. 

O tym, że Michał Koterski jest fanem samochodów BMW już wiemy. Zresztą nie tylko on, bowiem w autach bawarskiej marki lubuje się wiele znanych osób. Teraz nowe BMW pojawiło się w garażu „Miśka” Koterskiego. 

To nowa Seria 5 w pięknym kolorze Bernina Grey i nadwoziu sedan. Niestety niewiele wiadomo o samym aucie, ani o zespole napędowym (choć z pewnością to nie hybryda). Być może dowiemy się tego później z relacji aktora w mediach społecznościowych.

Ze zdjęć możemy wyczytać, że na liście wyposażenia dodatkowego znalazł się m.in. M-Pakiet zewnętrzny, opcjonalne 19-calowe felgi Styling 845 oraz komfortowe fotele w kolorze koniakowym. 

Jak Wam się podoba taka konfiguracja „piątki”? Jak dla nas jest świetnie, Michał z pewnością ma gust!

Konrad Maruszczak

fot. facebook.com/Misiekoterski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne

Chiptunig BMW. Na co uważać? Jakie błędy są popełniane?

Temat modyfikacji elektroniki sterującej pracą silnika (tzw. chiptuning) w turbodoładowanych silnikach był już wielokrotnie poruszany. Dla przypomnienia, operacja taka pozwala uzyskać lepsze od seryjnych parametry jednostki napędowej (czasem i skrzyni biegów) wykorzystując rezerwy mocy przewidziane przez producenta. Tak jak wiele jest pozytywnych opinii na ten temat, doszukać możemy się również negatywnych. Częściowo spowodowanych przez strach…

Nietuzinkowy BMW X5 E53 4.8is

BMW X5 pierwszej generacji niewielu kojarzy się z nadzwyczajnymi emocjami. Samochód jest zbyt młody na klasyka, a dzięki coraz bardziej przystępnym cenom stał się osiągalny dla szerszej grupy osób. Wystarczy jednak kilka ciekawych dodatków oraz mocny silnik pod maską, aby BMW X5 stało się bardziej atrakcyjne. Oznaczone kodem E53 pierwsze BMW X5 zadebiutowało w 1999…