Maksymalna efektywność elektrycznego Nissana IMx - Trends Magazines

Tuning, modyfikacje, porady – BMW, VW i inne

VW_prenu
BMW_prenu
previous arrow
next arrow

Maksymalna efektywność elektrycznego Nissana IMx

Nissan zaprezentował w pełni elektryczny oraz autonomiczny model IMx na Salonie Samochodowym w Tokio. Samochód zapowiada rozwój firmy, jej innowacyjne podejście do zmian w zakresie zasilania i prowadzenia pojazdów.

„Bezemisyjny koncepcyjny crossover IMx jest zapowiedzią przyszłych kierunków rozwoju inteligentnej mobilności Nissana. Poprzez inteligentną mobilność Nissan stara się zmieniać sposób komunikacji między ludźmi i samochodami, a także interakcje między samochodami i społeczeństwem w bliższej i dalszej przyszłości.” — powiedział Daniele Schillaci, wiceprezes zarządu ds. globalnego marketingu i sprzedaży w dziale samochodów bezemisyjnych i akumulatorów.

Nissan IMx to przede wszystkim niezawodny partner, ma zapewniać bezpieczniejszą i wygodniejszą jazdę, dającą radość i satysfakcję. Stworzone jest po to, by zmieniało życie kierowców. Celem jest wygoda i przyjemność jazdy elektrycznym samochodem, z zasięgiem ponad 600 kilometrów na jednym ładowaniu. Koncepcyjny samochód wyposażony jest w tzw. ProPILOT, system ten chowa kierownicę w desce rozdzielczej i rozkłada fotele – tak by jadące osoby mogły się zrelaksować podczas podróży. Posiada też obszerną kabinę, doskonałe właściwości jezdne oraz cichy zespół napędowy.

Innowacyjnością jest wkład w budowę infrastruktury społecznej, który polega np. na tym, że samochód potrafi sam zaparkować w miejscu umożliwiającym podłączenie się do sieci elektroenergetycznej i funkcjonować jako wirtualna elektrownia.

Kluczowymi cechami Nissana IMx są: cisza, wysoka kultura pracy podzespołów, komfort, lekkość, dynamika i harmonia.

Fot. Nissan

Podobne

Jak zadbać o infrastrukturę magazynu?

Prowadzisz własną firmę? Właściwe funkcjonowanie magazynu to dla przedsiębiorców absolutny priorytet. W tym poradniku dowiesz się, na co zwrócić uwagę i jak zadbać o każdy detal. Poznaj nowoczesny i funkcjonalny system, który ułatwi pracę, co przełoży się na oczekiwane efekty. Wybierz kompleksowe rozwiązania Wsparcie profesjonalnej firmy, która oferuje nowoczesne rozwiązania dla magazynu, będzie konieczne, jeżeli…

VW Golf II GTI – zapomniany mistrz świata grupy A

Samochody ze stajni Volkswagen Motorsport rozdawały ostatnimi czasy karty na odcinkach specjalnych światowych rajdów. Mało kto pamięta, że podobnie było w 1986 roku, kiedy Kenneth Eriksson za kierownicą Golfa II sięgnął po najwyższe laury w Grupie A. Volkswageny zaczęły pojawiać się w poważnych rajdach w latach 70. XX wieku. Wówczas honoru marki na odcinkach specjalnych…