Lamborghini o mocy 4000 KM - Trends Magazines
4 °C Warsaw, PL
8 marca 2021

Lamborghini o mocy 4000 KM

kokpit jachtu Lamborghini

Automobili Lamborghini i The Italian Sea Group przedstawiają motorówkę „Tecnomar for Lamborghini 63” z limitowanej edycji w nawiązaniu do powstania Lamborghini w 1963 roku.

Tecnomar for Lamborghini 63

Tecnomar for Lamborghini 63

Ten projekt jachtu motorowego, opracowany przez The Italian Sea Group, rozpoczął przy udziale Centro Stile Lamborghini i inspiracji Lamborghini Sián FKP 37. Tecnomar for Lamborghini 63 to nie tylko styl i design. Ten jacht reprezentuje awangardę luksusowych łodzi motorowych. Dzięki dwóm silnikom MAN V12-2000 KM jacht motorowy osiąga prędkość 60 węzłów i będzie najszybszy jacht we flocie Tecnomar.

rufa jachtu Tecnomar for Lamborghini 63

Zbudowany z włókna węglowego, typowego dla samochodów supersportowych Lamborghini, stawia ten jacht motorowy w klasyfikacji ultralekkich łodzi o długości 63 stóp i wadze zaledwie 24 ton. Wygląd zewnętrzny charakteryzuje się sportową sylwetką, o nowoczesnym, ale morskim wyglądzie. Kadłub i nadbudówka interpretują klasyczne linie stworzone przez Marcello Gandiniego w Lamborghini Miura i Countach we współczesny sposób.  Światła dziobowe są hołdem dla koncepcyjnego samochodu Lamborghini Terzo Millennio i Sián FKP 37.

dziób jachtu Tecnomar for Lamborghini 63

Jeszcze więcej luksusu

Wnętrza Tecnomar for Lamborghini 63 są wynikiem zaawansowanego technologicznie projektu opartego na doskonałych materiałach pod względem masy i funkcjonalności, doskonale połączonych z najlepszym dziedzictwem Made in Italy. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorów nadwozia i opcji kolorystycznych, natomiast wnętrze oferowane jest w dwóch wersjach, z szerokiej kombinacji materiałów. 

wnętrze jachtu Tecnomar for Lamborghini 63

Tablica przyrządów jachtu motorowego interpretuje kokpit samochodu w morskim stylu, całkowicie integrując wszystkie systemy nawigacji i sterowania. Podobnie jak w supersportowych samochodach Lamborghini, detale są wykończone włóknem węglowym, a Lamborghini Carbon Skin ™ jest stosowany w sportowych fotelach. Przycisk Start / Stop (dwa, jeden dla każdego silnika) jest dokładnie taki sam, jak używany do uruchomienia silnika Lamborghini.

płynący jacht Tecnomar for Lamborghini 63

Pierwsza łódź będzie dostępna na początku 2021 r.

Podobne

VW GOLF MK2 – wielkie odliczanie – HISTORIA

W 1983 roku Volkswagen wprowadził na rynek drugą generację Golfa. Faktem jest, że ten Golf, podobnie jak poprzednik, również stał się światowym sukcesem: do czasu jego wycofania w 1991 roku Volkswagen wyprodukował 6,3 miliona Golfa Mk II. Samochód nosił przydomek „Generation Golf” i miał zdecydowanie więcej przestrzeni od jedynki. Cytat z folderu prasowego z 1983 r…

BMW-X5-E53-BMW-X5-G05

Jakie BMW X5 wybrać: używane E53 czy nowe G05

Rok 2019 jest wyjątkowy dla BMW X5. Popularny duży niemiecki SUV obchodzi właśnie dwudzieste urodziny. Ten okrągły jubileusz postanowiliśmy uczcić w odpowiedni sposób. Zaaranżowaliśmy specjalne spotkanie najnowszej, czyli czwartej już generacji X5 G05 z jej pierwowzorem E53. Gdy w 1999 roku pojawiła się informacja o pierwszym BMW z nowej i nieznanej rodziny X, fani aut…